ناوهای روسیه اجساد قربانیان تروریست ها را در آبهای سوریه کشف کردند


با دیگران به اشتراک بگذارید

ناوهای روسیه اجساد قربانیان تروریست ها را در آبهای سوریه کشف کردند

خبرگزاری فارس: ناوهای روسیه اجساد قربانیان تروریست‌ها را در آبهای کشور سوریه یافتند

منابع ارتشی نیروی دریایی روسیه از کشف اجساد بانوان و کودکان سوری در آبهای سواحل کشور سوریه گزارش کرد و تأکید کرد که این افراد به طرز بی‌رحمانه‌ای توسط تروریست‌ها به قتل رسیده بودند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، ناوهای روسیه در آب های سواحل کشور سوریه اجساد غیرنظامیانی را که توسط تروریست ها در کشور سوریه به قتل رسیده بودند، به صورت شناور روی آبهای مدیترانه یافته اند.

بنا بر گزارش خبرگزاری «اسپوتنیک»، ناوهای نیروی دریایی روسیه که مشغول انجام عملیات در سواحل کشور سوریه بودند اجساد بانوان و کودکانی را به صورت شناور روی آب یافتند که همگی توسط گروه های تروریستی در داخل کشور سوریه به قتل رسیده بودند.

یک منبع نیروی دریایی روسیه اعلام کرد: «خدمه ناوهای روسیه معمولا با اجسادی در این آبها مواجه می شوند که به طرز بی رحمانه ای توسط تروریست ها به قتل رسیده اند و اکثر آنها نیز بانوان و کودکان هستند. نیروهای ما این اجساد را از آب گرفته و آنها را برای انجام مهمانی خاکسپاری به طرطوس میرسانند.»

این ارتشی روس ادامه داد، مقامات کشور سوریه از نیروهای دریایی روسیه چند مرتبه خواست کرده اند تا این اجساد را در صورت مواجهه از آب گرفته و به خاک کشور سوریه رسانند.

وی در ادامه نقل کرد: «آخرین بار، ناوهای روس بیش از ده جسد را یافتند که در فاصله ۲۰۰ مایلی شمال طرطوس شناور بودند. هیچ اثری از جراحت ناشی از گلوله روی بدن هیچ یک عدم و همگی با سلاح خنک به قتل رسیده بودند.»

روز پنج شنبه گذشته «ماریا زاخارووا» سخنگوی وزارت خارجه روسیه اعلام کرد که اعضای گروه تروریستی جبهه النصره از توافق اخیر آتش بس میان کشور سوریه و ایالات متحده سوءاستفاده کرده و از این فرصت برای تجهیز قوا در نزدیکی شهر حلب در شمال کشور سوریه بهره گرفته اند.

*********************

مسئول متن : سياوش م.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

چه خوش صيد دلم کردی بنازم چشم مستت را
««« »»»
که کس مرغان وحشی را از اين خوشتر نمی‌گيرد

ناوهای روسیه اجساد قربانیان تروریست ها را در آبهای سوریه کشف کردند

TT / 60 — TP / 20%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال