کتاب خاطرات زندان های بحرین منتشر شد


با دیگران به اشتراک بگذارید

کتاب خاطرات زندان های بحرین منتشر شد

جریان الوفاء بحرین از رونمایی نزدیک کتاب “ألم و أمل” تالیف سید مرتضی السندی گزارش کرد و نقل کرد این کتاب شامل خاطراتی واقعی و مستند از زندان های آل خلیفه در سال ۲۰۱۱ می باشد.

تصویر و عکس کتاب خاطرات زندان های بحرین انتشار داده شد

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری حوزه، جریان الوفاء بحرین اعلام کرد به زودی کتابی با عنوان "ألم و أمل" (رنج و امید) اثر حجت الاسلام و المسلمین سید مرتضی السندی رونمایی خواهد شد. این کتاب شامل خاطراتی واقعی و مستند از زندان های بحرین از سال ۲۰۱۱ می باشد که توسط سید مرتضی السند از روحانیون بحرینی تالیف شده است.

جریان الوفاء همچنین اعلام کرد چندی قبل نیز از کتاب آل خلیفه، ریشه ها و تاریخ مشکی در قم رونمایی شد که این کتاب نیز شامل ریشه واقعی خاندان آل خلیفه و جنگ های آنها می باشد که در این کتاب به منابع موثق استناد شده و به دور مطالب تحریک آمیز و توهین و گمراه کردن خواننده به بیان حقیقتهای تاریخی توجه کرده است.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال