بیوک میرزایی از فعالیت های خود برای ایام عاشورا نقل کرد!


با دیگران به اشتراک بگذارید

بیوک میرزایی از فعالیت های خود برای ایام عاشورا گفت!

بیوک میرزایی
 
برای بیوک میرزایی هنرپیشه سینما، تئاتر و تلویزیون  از فعالیت های خود در ماه محرم گزارش کرد و نقل کرد: به همراه داریوش ارجمند، امیریل ارجمند و تنی چندین از دوستان روزهای ماه محرم را در یک برنامه تلویزیونی روایت می کنیم که این برنامه تا ده شب شب به روی آنتن می رود که البته شب اول آن از سیما انتشار داده شد.

بیوک میرزایی در خصوص ارادت خود به اهل بیت الاخصوص "امام حسین (ع)" اضافه کرد: ما فرزندهای جنوب شهر همیشه در ماه محرم به عزاداری می رویم. من بچه جنوب شهر سمت "امامزاده حسن(ع)" هستم و همیشه در این شب ها به زنجیرزنی و سینه خانمی می روم.

هنرپیشه سریال کلاه پهلوی اضافه کرد: ما خودمان هیاتی داریم که سرپرستی آن را شهید سردار محمد نادری بر عهده داشت که به تازگی شهید شدند و ما زیر پرچم سالار شهیدان در این هیئت سینه می زدیم و هنوز هم به همین هیئت می رویم.

میرزایی عزاداری ماه محرم را جزو فعالیت های سالانه اش برشمرد و خاطرنشان کرد: من همیشه ماه محرم به پایین شهر می روم و در ایام ماه محرم عزاداری می کنم و از اعتقادات خود پاسداری می کنم و رمانتیک برای "امام حسین (ع)" سینه می خانمم.

میزان

____________________________________

تهیه و تدوین: اردلان گ.

درباره بازیگران و چهره ها در بخش فرهنگی و هنری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

حافظ چه طرفه شاخ نباتيست کلک تو
««« »»»
کش ميوه دلپذيرتر از شهد و شکر است

بیوک میرزایی از فعالیت های خود برای ایام عاشورا نقل کرد!

TT / 19 — TP / 9%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال