محدودیت های ترافیکی عاشورا در یزد اعلام شد


با دیگران به اشتراک بگذارید

محدودیت های ترافیکی عاشورا در یزد اعلام شد

خبرگزاری فارس: محدودیت‌های ترافیکی عاشورا در یزد اعلام شد

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان یزد با اشاره به حجم بالای تردد در خیابان‌های یزد در روز عاشورا گفت: برای سهولت عبور و مرور و پیش گیری از ترافیک، محدودیت‌هایی در برخی خیابان‌های یزد اعمال شده است.

سرهنگ منصور جمشیدی در مکالمه با خبرنگار فارس در یزد اظهار داشت: در روزهای تاسوعا و عاشورا به دلیل حضور هیئت های عزاداری در خیابان ها و حجم بالای تردد به مخصوص در خیابان های منتهی به خیابان امام(ره)، نیاز به ایجاد محدودیت های ترافیکی وجود دارد.

وی بیان کرد: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده و هماهنگی های صورت گرفته، محدودیت ترافیکی در خیابان حضرت امام خمینی(ره) از سه راه مهدی تا تقاطع شهدا اعمال می شود.

جمشیدی خاطرنشان کرد: خیابان سلمان نیز به صورت یک طرفه قابل تردد است خلال اینکه در بلوار جمهوری نیز از دروازه قرآن تا امامزاده سیدجعفر(ع) همچنین در بلوار شهید صدوقی از محله اهرستان تا میدان حضرت ابوالفضل(ع) نیز محدودیت ترافیکی موجود خواهد بود.

رئیس پلیس راهور استان یزد بیان کرد: بلوار نواب صفوی تا چهارراه بعثت همچنین خیابان فهادان تا خیابان امام خمینی(ره) نیز برای تردد هیأت های عزاداری و اجرای خوب تر برنامه های آنها محدویت ترافیکی حدس زده شده است.

وی خاطرنشان کرد: در محله شاهدیه و اکبرآباد و خیابان های منتهی به این دو منطقه نیز به دلیل اجرای مراسم نخل برداری و حضور هیئت های عزاداری نیز محدودیت های ترافیکی اعمال می شود.

جمشیدی از مردمان و هیأت های عزاداری درخواست تا در نظم بخشی به برنامه ها و پیش گیری از حوادث راهنمایی و رانندگی در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی همکاری مخصوص تری با نیروهای پلیس داشته باشند.

وی تأکید کرد: در صورتی که همکاری ضروری با نیروهای پلیس انجام نشود و به اعمال محدودیت ها ارج نهاده نشود، خیابان های پرتردد یزد دچار پیچیدگی ترافیکی شده و تردد برای خود مردمان دشوارتر می شود خلال اینکه نظم هیأت های عزاداری نیز در عبور و مرور دچار معضل خواهد شد.

رئیس پلیس راهور استان یزد اظهار امیدواری کرد: مردمان یزد همانگونه که در برپایی مهمانیهای عزاداری هماهنگ و منضبط هستند، در برقراری نظم در خیابان ها نیز قوانین و مقررات را به مخصوص در این ایام رعایت کنند.

وی همچنین از راکبان موتورسیکلت ها درخواست تا از انجام حرکات اکرانی و خطرناک اجتناب کرده و با توجه به ازدحام جمعیت در خیابان ها، با احتیاط و دقت کامل رانندگی بکنند.

— براى بالا بردن سطح کيفي سايت سرزه لطفا نظرات خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد —

نگارنده : سرور ا.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بهای نيم کرشمه هزار جان طلبند
««« »»»
نياز اهل دل و ناز نازنينان بين

محدودیت های ترافیکی عاشورا در یزد اعلام شد

TT / 34 — TP / 8%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال