شرور مسلح جنوب کرمان به هلاکت رسید


به گزارش جام جم آنلاین به نقل از فارس ، خلیل همایی‌راد گفت: شرور مسلح جنوب استان کرمان به نام خدارحم رئیسی شب گذشته توسط ماموران اداره کل اطلاعات استان کرمان به هلاکت رسید.

وی بیان داشت: این شرور از باقیمانده نیروهای باند آریا جاویدان بود که مدتی قبل توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در ارتفاعات جبالبارز جیرفت دستگیر شده بود و سوابق متعددی در زمینه شرارت و سرقت داشته است.

مدیرکل امنیتی انتظامی استانداری کرمان با اشاره به جنایات شرور «خدارحم رئیسی» خاطرنشان کرد: سرقت اموال و اشیاء مردم در مناطق کوهستانی مناطق عنبرآباد، رودبار جنوب و ریگان و همچنین قاچاق مواد مخدر بخشی از جرائم نام برده است.

این مسؤول تصریح کرد: همچنین این شرور دارای سابقه دستگیری و زندان بوده که با مصوبه شورای تامین و دستور قضایی تحت تعقیب قرار گرفته و شب گذشته در مناطق کوهستانی منطقه عنبرآباد در جنوب استان کرمان توسط ماموران اداره کل اطلاعات جنوب به هلاکت رسید و یک‌ دستگاه موتورسیکلت، یک قبضه اسلحه کلاشینکف و تجهیزات کامل انفرادی از وی کشف شده است.

همایی‌راد به آخرین موارد شرارت نامبرده اشاره کرد و بیان داشت: سرقت به عنف و النگوهای دختری از افراد محلی از جرائم وی بوده که هنگام تردد در مسیر یکی از زیارتگاه‌های منطقه صورت گرفته و چندی قبل برای تظلم خواهی به سربازان گمنام امام زمان (عج) در جیرفت مراجعه کرده بود.

مدیرکل امنیتی انتظامی استانداری کرمان تصریح کرد: همچنین در عملیات دیگری که شب گذشته در یکی از شهرک‌های حاشیه شهر جیرفت توسط ماموران اداره کل اطلاعات استان صورت گرفت، یک قاتل به نام «م. ک» که در اواخر اسفندماه سال گذشته اقدام به قتل شخصی به نام «ی.ا» کرده بود با انجام کار اطلاعاتی دستگیر و به دست قانون سپرده شد.

وی افزود: کسانی که دست به شرارت و آزار و اذیت مردم می‌زنند، بدانند که سرنوشتی بهتر از معدوم «مختار جهش» و «خدارحم رئیسی» و امثالهم ندارند، لذا تا فرصت دارند، دست از اعمال خود بردارند و با تسلیم به محاکم قضایی از گذشته خود توبه کنند و از رأفت اسلامی برخوردار شوند و الا نیروهای انتظامی امنیتی و دادستان‌های سراسر استان کرمان مصمم هستند به شدت با آنها برخورد کرده و نظم و امنیت استان کرمان را به طور کامل تأمین کنند.

[ منبع این خبر سایت جام جم آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات