یاهو فرآیند حذف حساب های کاربری را سخت کرده است


با دیگران به اشتراک بگذارید

یاهو فرآیند حذف حساب های کاربری را دشوار کرده است

داستان هک ایمیل های یاهو و به کارگیری ابزار جاسوسی در این سرویس موضوعی است که علیرغم تلاش ماریسا فوت شو، مدیر عامل این کمپانی به این زودی ها از یاد برده نخواهد شد.
بسیاری از کاربران کهنه یاهو بعد از شنیدن این اخبار، بر آن شدند که حساب های کاربری خود در این سرویس را غیر فعال کنند. اما به چشم مییاید که کمپانی یادشده می خواهد که انجام این کار را برای آنان معضل کند. به گزارش آسوشیتد پرس، کمپانی نکته بحث از ابتدای ماه اکتبر امکان فوروارد کردن ایمیل ها در یاهو میل را غیر فعال کرده. البته این موضوع شامل افرادی که قبلا از این توانایی بهره گرفته اند نمی شود.
یاهو این موضوع را از طریق وبسایت Help خود اینشکلی خبر دهی کرده است: “فوروارد اتوماتیک یک کپی از ایمیل های دریافتی را از یک حساب به حساب دیگر می فرستد. این توانایی هم اکنون در حال توسعه است. تا وقتی که ما برای ارتقای آن تلاش می کنیم، موقتا امکان فوروارد ایمیل به آدرس های تازه را غیر فعال کرده ایم. البته اگر این توانایی را رحلت کرده فعال کرده بودید، کماکان قادر هستید در محیط یاهو میل به آدرس هایی که قبلا به تصویب رسانده شده ایمیل فوروارد کنید.”
زیر این پست یاهو، گزینه ای قرار گرفته که کاربران قادر هستند مفید بودن یا نبودن آن را به اطلاع یاهو منتقل بکنند. به عقیده برخی یاهو به واسطه این گزینه تا الان تعداد بسیار زیادی رأی منفی گرفته است.
منابع آسوشیتد پرس می گویند که زمان انجام این تحول در یاهو بسیار مشکوک بوده، چرا که فوروارد کردن ایمیل ها توانایی بنیادینی است که بیش از ۱۵ سال در هر سرویس ایمیل دیگر حاضر بوده است. ضمنا تک کرانچ گزارش داده که مشتریان بریتیش تله کام (که از ایمیل های یاهو بهره میگیرند) مدتی است که امکان فوروارد کردن ایمیل ها و حتی حذف حساب کاربری خود را ندارند.
کاربران بریتیش تله کام در تلاش خود برای حذف حساب کاربری با چنین پیغامی مواجه شده اند: “متأسفیم، امکان حذف حساب کاربری در حال حاضر امکان نمی دارد. این توانایی تا پایان ماه سپتامبر در دسترس قرار خواهد گرفت.” و نکته عجیب این که طبق گزارش The Register، منظور از ماه سپتامبر، سپتامبر سال ۲۰۱۷ بوده است. یاهو هنوز در این خصوص واکنشی از خود نمایان نکرده است. به محض پخش جزئیات تازه آن را به اطلاع تان منتقل خواهیم کرد.

— با تشکر از انتخاب شما کاربر عزيز —

نگارش از : بينا ح.

اینترنت و وب در بخش کامپیوتر , اینترنت و موبایل سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

زلفش کشيد باد صبا چرخ سفله بين
««« »»»
کان جا مجال بادوزانم نمی‌دهد

یاهو فرآیند حذف حساب های کاربری را سخت کرده است

TT / 62 — TP / 15%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال