فیلم دختری در قطار پرفروش‌ترین فیلم هالیوود | امیلی بلانت در فیلم دختری در قطار


امیلی بلانت با فیلم دختری در قطار پرفروش‌ترین فیلم هالیوود را با ۲۴ میلیون و ۷۰۰ هزار دلار از آن خود کرده است و صدرنشین باکس آفیس ۲۰۱۶ لقب گرفت.

فیلم دختری در قطار پرفروش‌ترین فیلم هالیوود

به گزارش ستاره سینما و تلویزیون «دختری در قطار» با بازی امیلی بلانت با ۲۴ میلیون و ۷۰۰ هزار دلار در جایگاه نخست، «خانم دوشیزه پرگرین برای کودکان خاص» با ۱۵ میلیون دلار در رده دوم و « افق آبهای عمیق» با ۱۱ میلیون و ۸۰۰ هزار دلار در رده سوم پرفروش‌ترین فیلم‌های آمریکا جای گرفتند.

فیلم «دختری در قطار» با ۲۴ میلیون و ۷۰۰ هزار دلار فروش در ۳۱۳۳ سالن سینما در هفته گذشته در صدر ایستاد. اما فروش ناامید کننده «تولد یک ملت» از «نیت پارکر» با ۷ میلیون و ۱۰۰ هزار دلار در ۲۱۰۵ سالن سینما این فیلم با موضوع برده‌داری را در جایگاه ششم قرار داد.

البته توفان «متیو» که فلوریدا، جورجیا و کارولینا را درنوردید بر کاهش آمار فروش بلیط سینماهای آمریکا تاثیر گذاشت. همچنین مناظره دوم ترامپ و کلینتون که با افشای اظهارات توهین‌آمیز ترامپ نسبت به زنان همراه بود نیز بر کم شدن تعداد سینماروها اثرگذار بود.

فیلم دختری در قطار پرفروش‌ترین فیلم هالیوود | امیلی بلانت در فیلم دختری در قطار

فیلم دختری در قطار پرفروش‌ترین فیلم هالیوود | امیلی بلانت در فیلم دختری در قطار

فیلم‌های «هفت شکوهمند» با ۹ میلیون و ۲۰۰ هزار دلار، «لک‌لک‌ها» با ۸ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار، «تولد یک ملت» با ۷ میلیون و ۱۰۰ هزار دلار، «دبیرستان بدترین سال‌های عمرم» با ۶ میلیون و ۹۰۰ هزار دلار، «سالی» با ۵ میلیون و ۳۰۰ هزار دلار، «مغز متفکر یا طراحان اصلی» با ۴ میلیون و ۱۰۰ هزار دلار، و «ملکه کت‌وی» با ۱ میلیون و ۶۰۰ هزار دلار به ترتیب در رده‌های چهارم تا دهم پرفروش‌ترین فیلم‌های جدول باکس‌آفیس این هفته قرار گرفتند. منبع فارس

هر روز با جدیدترین عکسها و حواشی داغ بازیگران + آخرین اخبار سینمای ایران و جهان + دانلود برنامه ها و سریال های تلویزیون با سایت ستاره سینما و تلویزیون همراه باشید.

[ منبع این خبر سایت ستاره سینما می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال