بیماری های سرطانی پرخطر با احساسات منفی


با دیگران به اشتراک بگذارید

سرطان های خطرناک با احساسات منفی

تصویر و عکس سرطان های خطرناک با احساسات منفی

برخی احساسات منفی بر تندرست جسمانی ما تاثیرات منفی قرار خواهند داد احساسات منفی، به وحشت افت، دلهره و نفرت قادر هستند موجب بروز تومورهای سرطانی خطرناک در بدن شوند پس سعی کنید تا مکانی که قادر هستید به کسب آرامش توجه بکنید و از عوامل روحی ایجادکننده مریضیهای خطرناک و مرگ آور دوری کنیداختلاف و رنجش و نبود بخشش و کینه توزی نیز شما را بیمار خواهد کرد.
درست مانند استرس، احساسات منفی نیز قادر هست تبعات بسیار جدی بر تندرست جسمانی انسان داشته باشد.
بر اساس تحقیقات پژوهشگران که در معتبرترین نشریات بین المللی به چاپ رسیده است، افرادی که دیگران را می بخشند و کینه ای در دل خود نگه نمی دارند کمتر مبتلا به انواع بیماری ها از جمله سرطان, معضلات قلبی عروقی, بیماری فشارخون بالا, چین و چروک صورت, اضافه وزن و افسردگی می شوند.
از طرفی افرادی که به طور قرار می داری دیگران را می بخشند، به مراتب سالم‌تر از کسانی هستند که به بدی دیگران بی تفاوت بوده و از نوعی بی عاطفی و نفرت پنهان رنج می‌برند.
بر اساس یک تحقیق همسو که در مجله The Journal of Behavioral Medicine به چاپ رسیده است، افرادی که دیگران را می بخشند و کمتر دچار خشم، احساسات منفی سرکوب شده، تنفر و انزجار هستند، از تندرست فیزیکی خوب تری برخوردارند. به طور مثال این افراد شب‌ها آسان تر استراحت میکنند، کمتر بیمار می شوند و در نتیجه میزان داروی کمی به کار میبرند. همچنین مشکلاتی همچون کمر درد و یا گرفتگی عضلات، سردرد، سرگیجه و  اسپاسم معده در آنها وجود ندارد.
دانشمندان احساسات منفی هنگام شیمی درمانی را از خود سرطان مهلک‌تر خوانده و بر این باورند بدبینی، ناامیدی، احساس ضعف و شکست تا ۶۰ درصد قادر هست باعث بازگشت بیماری در افراد سرطانی شود. دلیل این امر  ارتباط مستقیم احساسات منفی، به وحشت افت، دلهره و نفرت با تعریق در بدن و آزادسازی هورمون های آدرنالین و کورتیزول است که هر دو عاملی جدی برای ایجاد تومورهای سرطانی در بدن محسوب می‌شوند.
بر همین اساس کارشناسان پیشنهاد میدهند افراد به طور دوره ای نسبت به پاکسازی بدن خود از انرژی های منفی اقدام کنند و تا حد امکان همدیگر را ببخشند.
اگر شما هم می خواهید زندگی سالمی داشته باشید عادت بخشیدن دیگران و روحیه گذشت و فداکاری را در خود نهادینه کنید و اگر هم با شخصی دچار اختلاف هستید برای تندرست خودتان هم که شده اول شما پیشقدم شوید و اختلاف و رنجش را برطرف بکنید.

****لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در بخش نظر بنويسيد****

نگارش از: سرور ا.

تازه های سلامت و پزشکی در بخش سلامت سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

سخن سربسته گفتی با حريفان
««« »»»
خدا را زين معما پرده بردار

بیماری های سرطانی پرخطر با احساسات منفی

TT / 55 — TP / 13%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال