قزاقستان با ۴۸ کشور سیستم لغو روادید برقرار می کند


با دیگران به اشتراک بگذارید

قزاقستان با ۴۸ کشور سیستم لغو روادید برقرار می کند

خبرگزاری فارس: قزاقستان با 48 کشور دستگاه لغو روادید برقرار می‌کند

قزاقستان با کشورهای عضو سازمان همکاری و توسعه اقتصادی و ۱۴ کشور دیگر از لحاظ اقتصادی پیشرفته رژیم بدون روادید را برقرار می‌کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس در دوشنبه، قزاقستان از یک ژانویه سال ۲۰۱۷ میلادی به طور یک جانبه با کشورهای عضو سازمان همکاری و توسعه اقتصادی و ۱۴ کشور دیگر که از نظر اقتصادی و سیاسی امن و پیشرفته به حساب مییایند، رژیم بدون روادید را برقرار می کند.

بنابر این گزارش، در حال حاضر ۲۰ کشور از لحاظ اقتصادی پیشرفته از جمله استرالیا، مجارستان، ایتالیا، موناکو، بلژیک، اسپانیا، هلند، نروژ، سوئد، مالزی، امارات متحده عربی، سنگاپور، انگلستان، ایالات متحده، آلمان، فنلاند، فرانسه، سوئیس، کشور ژاپن و کره جنوبی، با قزاقستان از رژیم بدون روادید برخوردار می باشند.

در گزارش وزارت سرمایه گذاری و توسعه قزاقستان آمده است: علاوه بر این هر ساله بر تعداد گردشگر و سرمایه گذاران خارجی از روسیه، کشور ترکیه، ایتالیا، آلمان، هلند، ایالات متحده و انگلیس در این کشور در حال افزایش است.

همچنین جهانگردی داخلی رو به صعود بوده و تنها در سال جاری در مقایسه با مدت وقت مشابه سال گذشته از افزایش ۶ درصدی برخوردار بوده است.

اگر قزاقستان در ۱۰ سال پیش تنها ۸۷۱ مهمانپذیر داشت پس امروز تعداد مهمانپذیرها در این کشور به ۲۴۴۱ عدد رسیده که حجم خدمات در آنها ۷۳ میلیارد تنگه (واحد پولی قزاقستان) در سال ۲۰۱۵ را تشکیل داد. برای مثال ۵ سال پیش حجم آن ۴۷ میلیارد تنگه را تشکیل می داد.

— براى بالا بردن سطح کيفي سايت سرزه لطفا نظرات خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد —

نگارش توسط : پروين س.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

در اين چمن چو درآيد خزان به يغمايی
««« »»»
رهش به سرو سهی قامت بلند مباد

قزاقستان با ۴۸ کشور سیستم لغو روادید برقرار می کند

TT / 21 — TP / 8%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال