۱۱ بازیکن کشور عراق و کشور تایلند معلوم شدند


با دیگران به اشتراک بگذارید

۱۱ بازیکن عراق و تایلند مشخص شدند

مخلوط عمده تیم‌های ملی کشور عراق و تایلند اعلام شد که سناموآنگ هیچ تحولی نسبت به بازی اخیرشان مقابل امارات بوجود نیاورده است.

تصویر و عکس 11 بازیکن کشور عراق و تایلند مشخص شدند

به گزارش “ورزش سه”، هفته چهارم مرحله مقدماتی جام دنیاای در قاره آسیا امروز با تساوی استرالیا و کشور ژاپن در نخستین مسابقه آغاز شد و از ساعت ۱۶ در دومین بازی از گروه B تیم‌های ملی کشور عراق و تایلند به قضاوت مانینگ از چین در ورزشگاه پاس قوامین مقابل هم قرار می‌گیرند.

حامد محمد، احمد ابراهیم، مصطفی ناظم، مهدی کامل، ضرغام اسماعیل، سعد عبدالامیر، احمد یاسین، ولید سالم، علا عبدالزهرا، مهند عبدالرحیم کرار و علی عدنان ۱۱ بازیکنی هستند که راضی شنایشل در مخلوط کشور عراق بهره گرفته است و برای تایلند نیز کوین تامساتچانان، نامویست کراویت، تانابون کسارات، سیراتون بونماسان، دو ترایستان، چاناتپ سونگ‌کراسین، پوکائو آنان، ساراچ یوین، مانگکول توساکی، کریر کریت ساویکارن و تیراسیل دانگ‌دا با نظر کیاتیسوک سناموآنگ بازی می‌کنند.

***لطفا نظرات خود را در بخش نظر بنويسيد***

نگارش توسط: افسانه ا.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

برکشد آينه از جيب افق چرخ و در آن
««« »»»
بنمايد رخ گيتی به هزاران انواع

۱۱ بازیکن کشور عراق و کشور تایلند معلوم شدند

TT / 24 — TP / 16%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال