کار Galaxy Note 7 رسما به پایان رسانده شد


با دیگران به اشتراک بگذارید

کار Galaxy Note 7 رسما تمام شد

شرکت سامسونگ رسما خبر از توقف تولید گوشی Galaxy Note 7 را در تمام جهان داده است. این شرکت، بعد از ماه ها دست و پنجه نرم کردن با مشکل باتری های خراب این گوشی، دیگر قصد ادامه ی تولید یا تهیه کردن آن را ندارد و به طور کلی، پرونده ی Galaxy Note 7 را بسته است.
تصویر و عکس کار Galaxy Note 7 رسما به پایان رسانده شد
شرکت سامسونگ در بیانیه ای گفته است: “ما امنیت و تندرست مشتریان خود را در اولویت گذاشته ایم و به همین علت، بر آن شده ایم تا به فروش رسان و تولید Galaxy Note 7 را متوقف کنیم.”
حدس زده میشود جمع آوری گوشی های Galaxy Note 7 برای شرکت سامسونگ ۱۷ میلیارد دلار هزینه دارا باشد.
شرکت سامسونگ دیروز خبر از جمع آوری تمام مدل های Galaxy Note 7 داد و گفت که چه مدل های عمده و چه مدل های تعویضی این گوشی، باید خاموش شوند و در این حالت بمانند. دارندگان تمام مدل های Galaxy Note 7 قادر هستند گوشی های شان را به شرکت سامسونگ ارایه دهند و پول خودشان را پس بگیرند.
اپراتورهای گوناگونی که اقدام به به فروش رسان Galaxy Note 7 کرده بودند، به مشتریان خود طبق بیانیه ای نقل کرده اند که قادر هستند گوشی های شان را با یک گوشی دیگر شرکت سامسونگ، یا دیگر شرکت ها تعویض کنند.
گوشی Galaxy Note 7 در برج مرداد عرضه شد و از سوی تمام منتقدان نکته توجه قرار گرفت؛ با این حال، ماه به پایان رسانده نشده بود که اولین گزارش ها مبنی برا آتش گرفتن باتری این گوشی انتشار داده شدند. شرکت سامسونگ در ابتدا از دارندگان این گوشی ها درخواست تا مدل فعلی شان را با مدلی سالم تعویض کنند، اما مدل های سالم هم آتش گرفتند.
ارزش سهام شرکت سامسونگ امروز ۸ درصد کاهش کشف کرد که در ده سال اخیر بی سابقه است. تفسیر قیمتی حدس میزنند فقط جمع آوری گوشی های Galaxy Note 7 برای شرکت سامسونگ ۱۷ میلیارد دلار هزینه دارا باشد.
Galaxy Note 7 یکی از خوب ترین گوشی هایی بود که به دست گرفته بودیم و خیلی از دوستان ما هم منتظر حل شدن معضلات آن بودند تا این گوشی را خریداری کنند. با اینکه از این موضوع شاد نیستیم، اما باید بگوییم که پرونده ی Galaxy Note 7 رسما بسته شده است.

— ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا نظرات خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد —

نگارنده : بهرام د.

تلفن های هوشمند در بخش کامپیوتر , اینترنت و موبایل سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ماهی و مرغ دوش ز افغان من نخفت
««« »»»
وان شوخ ديده بين که سر از خواب برنکرد

کار Galaxy Note 7 رسما به پایان رسانده شد

TT / 85 — TP / 23%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال