http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

موفق ترین فیلم هفته جاری سینمای دنیا!+تصاویر (۷ عکس)

موفق ترین فیلم هفته جاری سینمای دنیا!+تصاویر (۷ عکس)

با دیگران به اشتراک بگذارید

پرفروش ترین فیلم این هفته سینمای جهان!+تصاویر

 پرفروش ترین فیلم ها

جدول فروش هفتگی سینمای هالیوود با اعلام صدرنشینی فیلم "فرزندی در قطار" و اکران آغازین دو فیلم "تولد یک ملت" و دبیرستان" انتشار داده شد.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩

تصویر و عکس پرفروش ترین فیلم این هفته سینمای دنیا!+تصاویر

"فرزندی در قطار"

فرزندی در قطار اقتباس سینمایی رمانی پرفروش، داستان خانمی است که از پنجره قطار چیزی بیمناک می بیند. ریچل با بازی "امیلی بلانت"، که بعد از طلاق از همسرش به الکل معتاد شده است بصورت پنهانی زوجی را تعقیب می کند که به چشم مییاید زندگی کامل و خوشبختی دارند. با ناپدید شدن این زن، داستان وارد پیچیدگی می شود.

شبی بعد از آشامیدن مشروبات الکلی زیاد، ریچل در حال خونریزی و گیج از استراحت کن بیدار می شود و در کشف میکند که خانمی که از دور تعقیب می کرد ناپدید شده است. اختلال و پرسش های ریچل شروع می شود تا جاییکه به تندرست عقل خودش نیز شک می کند.

این فیلم در اولین هفته از اکران خود قادر بوده ۲۴.۷ میلیون دلار فروش داشته باشد و جایگاه اول باکس آفیس هالیوود را از آن خود نماید.

"تیت تیلور کارگردان ۴۰ ساله امریکایی این فیلم را بر اساس فیلمنامه ای از "ارین کرسیدا" ساخته و در این فیلم "امیلی بلونت"، "هلی بنت"، "ربکا فرگوسن" به ایفای نقش توجه میکنند.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس پرفروش ترین فیلم این هفته سینمای دنیا!+تصاویر

خانه زن پرگین و فرزندهای عجیب و غریب

فیلم فانتزی تیم برتون کارگردان سینمای امریکا به نام "زن پرگین و فرزندهای عجیب و غریب" در دومین از اکران خود با یک پله سقوط به جایگاه دوم جدول رسید. این فیلم در دومین هفته ۱۵ میلیون دلار به فروش رسانده است.

در این فیلم جاکوپ شخصیت عمده در ادامه اکتشافات خود به خانه زن پرگین برخورد می کند. بعد از آن متوجه می شود که این خانه پر از کودکان عجیب و غریب با قابلیتهای مخصوص است. در همین برخورد او با قابلیتهای خود نیز آشنایی پیدا میکند.

"اوا گرین"، "جودی دنچ"، "ساموئل ال جکسون" و "آسا باترفیلد" به ایفای نقش توجه میکنند. فیلمی که پایان سپتامبر نمایشش را در امریکای شمالی آغاز خواهد نمود.

تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس پرفروش ترین فیلم این هفته سینمای دنیا!+تصاویر

افق آبهای عمیق

فاجعه تاریخی نشت در آمریکا درگیری ای شد تا "متیو مایکل کارناهان" فیلمنامه این اثر را با اقتباس از قصه ای قرار می داری نگاشته و "پیتر برگ" آن را سازد.

"افق آبهای عمیق" داستان بدترین نشت نفت در تاریخ ایالت متحده امریکا را روایت می کند.  آوریل ۲۰۱۰ مصادف است با یکی از فجایع تاریخ نفت امریکا که آن دکل بزرگ نفتی به دلیل نشت و آتش سوزی منفجر شد.

"دیلن اوبرایان"، "مایکل ولبرگ"، "کیت هودسون" و "کرت راسل" در این فیلم هیجان آور هالیوودی به ایفای نقش توجه میکنند.

"افق آبهای عمیق" در هفته دوم اکران ۱۱.۸ میلیون دلار به فروش رسانده و با یک پله سقوط در رتبه سوم جدول فروش قرار گرفته است.

تصویر و عکس شماره ۴ ⇩تصویر و عکس پرفروش ترین فیلم این هفته سینمای دنیا!+تصاویر

هفت دلاور

دنزل واشنگتون، کریس پرات، اتان هاواک، وینسنت اونفِریو، بونگ هون لی، مانوئل گارسیا روفالو و مارتین سِنسمیر هفت هنرپیشه عمده "هفت دلاور" اقتباسی سینمایی را تشکیل می دهند.

این فیلم اقتباس اثری از آکیرو کوروساوا با همین نام است که "ریچارد ونک" آن را به صورت فیلمنامه ای تازه برای ساخت به "آنتونیو فوکوآ" سفارش کرده است.

هفت فوت شد هفت ماه تیر به دست و کابوی کنار یکدیگر جمع شده و برای نجات یک روستای ضعیف از دست اشرار منحدم شوند.

"هفت دلاور" در سومین هفته از اکران خود با یک پله سقوط به جایگاه چهارم رسیده و به به فروش رسانی معادل ۹.۲ میلیون دلار اکتفا کرده است.

تصویر و عکس شماره ۵ ⇩تصویر و عکس پرفروش ترین فیلم این هفته سینمای دنیا!+تصاویر

لک لک ها

"لک لک ها" با یک پله سقوط دیگر این بار در رتبه پنجم ایستاد و با ۸.۵ میلیون دلار فروش افتی ۵ میلیون دلاری را نسبت به هفته گذشته مییازماید.

"لک لک ها" بر اساس داستان کودکانه آوردن نوزادان توسط لک لک ها به پیش والدین و با فضایی کاملاً طنز روایت می شود.

"جونیور" کاراکتر عمده انیمیشن در راه آوردن یکی از همین نوزادان وی را گم کرده و برای نجات طفل از دست گرگ ها یک تیم لک لک تشکیل می دهد.

"آندی سامبرگ"، "جنیفر انیستون"، "تای بوللر" و "کلسی گرامر" صداپیشگی این انیمیشن خانوادگی را بر عهده دارند.

تصویر و عکس شماره ۶ ⇩تصویر و عکس پرفروش ترین فیلم این هفته سینمای دنیا!+تصاویر

فیلم های "تولد یک ملت" با ۷.۱ میلیون دلار، "دبیرستان" با ۶.۱ میلیون دلار، "سالی" با ۵.۳ میلیون دلار"، "اساتید ذهن" با ۴.۱ میلیون دلار و "سلطان کاتوه" با ۱.۶ میلیون دلار در رتبه های ششم تا دهم جدول فروش سینمای هالیوود قرار گرفته اند.

این هفته از سینمای هالیوود دچار فراز و فرودهای زیادی بود. فروش خوب "فرزندی در قطار" همه را شوکه کرد و از طرفی باخت با سرعت فیلم تیم برتون آزرده کننده بود..

دو فیلم "تولد یک ملت" و "دبیرستان" با وجود اینکه هفته اول اکران را به اتمام میرساندند اما از همان ابتدا در فروش ناموفق بودند و رتبه های ششم و هفتم را بدست آورند.

تصویر و عکس شماره ۷ ⇩تصویر و عکس پرفروش ترین فیلم این هفته سینمای دنیا!+تصاویر

فیلم کلینت ایستوود هم این هفته افت محسوسی را آزمود. این فیلم با کاهش ۳ میلیون دلاری باز هم در سراشیبی سقوط قرار گرفت و این بار سقوطی سه پله ای را لمس کرد.

جدول ده فیلمی این هفته از سینمای هالیوود با افت شدید فروش فیلم های "نفس نکش"، "بچه بریجت جونز" و "اسنودن" مواجه شد و با آنها خداحافظی کرد.

میزان

با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، کمک کنيد

گردآورنده: بهرام د.

عکس های گوناگون در بخش گالری عکس سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ز در درآ و شبستان ما منور کن
««« »»»
هوای مجلس روحانيان معطر کن

موفق ترین فیلم هفته جاری سینمای دنیا!+تصاویر (۷ عکس)

TT / 148 — TP / 17%

با دیگران به اشتراک بگذارید

منبع: سرزه
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
حمله زامبی ها در مکزیک
اظهارات سرپرست وزارت آموزش و پرورش درباره صندوق ذخیره فرهنگیان
چگونه با نوجوانان ارتباط برقرار کنیم؟
استخدام شرکت صنعتی صنایع بال
بازیگر زن سینمای ایران در میدان نقش جهان اصفهان / عکس لیلا بلوکات
پرونده پرسپولیس روی میز فیفا
تداوم افزایش نرخ سکه در بازار آزاد
فیلم/ جدیدترین تیزر فیلم سینمایی «متولد ۶۵»
استخدام سالن کار | سه شنبه ۴ آبان ۹۵
مارال فرجاد در جشنواره فيلم رم ايتاليا + عکس
احساس درد، واگیردار است
پرداخت وام ازدواج شتاب گرفت
گزارش باکس آفیس: تام کروز با Jack Reacher: Never Go Back موفق به صدرنشینی نشد
اسامی آثار مسابقه بین‌الملل جشنواره «سینماحقیقت» اعلام شد
استخدام آبدارچی | سه شنبه ۴ آبان ۹۵
اینستاگرام سیما خضرآبادی هک شد | هکر ۱۵ ساله اینستاگرام سیما خضرآبادی را هک کرد
پاسخ عجیب بهنوش طباطبایی به سوال جدایی‌اش
توقف شماره‌گذاری موتورهای کاربراتوری
توفیقی: جشنواره فیلم یاس هیچ انگیزه ای برای تولید در فیلمسازان ایجاد نمی کند/ سیستم تولید آثار ویدیویی در کشور ما مشکلات زیادی دارد
استخدام شرکت پخش موادغذایی جاوید
تبلیغات