دستگیری اشرار مسلح در گیلان غرب


با دیگران به اشتراک بگذارید

دستگیری اشرار مسلح در گیلان غرب

خبرگزاری فارس: دستگیری اشرار مسلح در گیلان‌غرب

فرماندار گیلان‌غرب از معرفی و دستگیری اعضای یک باند ۱۲ نفره اشرار مسلح در این شهرستان گزارش کرد.

کرم محمدی امروز در مصاحبه با خبرنگار فارس در گیلان غرب از معرفی و دستگیری یک باند اشرار مسلح در شهرستان گیلان غرب گزارش کرد و اظهار داشت: این افراد از خارج از شهرستان آمده بودند.

فرماندار گیلان غرب در رابطه با تعداد افراد این باند شرور، عنوان کرد: ۱۰ نفر فوت شد و ۲ نفر خانم در این باند موجود بودند که با خود اسلحه، چاقو، قمه، اسپری اشک آور، شمشیر و اسلحه کمری جابجا میکردند که با ماشین های پیکان، پراید و پژو در مرکز شهر معرفی و دستگیر شدند.

وی با اشاره به نقش نیروهای بسیج در معرفی این اشرار و تحویل آن ها به مقامات قضایی برای گذرانده شدن روند قانونی بررسی جرم و مجازات آن ها، گفت: گزارشات مردمی که به این افراد مشکوک شده بودند در معرفی آن ها نقش داشت.

محمدی با اشاره به اینکه افراد این باند شرور طی شب گذشته با هدف انتقام گیری شخصی و با برنامه ریزی قبلی وارد شهرستان گیلان غرب شده اند، تصریح کرد: این افراد به دنبال انجام اقدامات پلید خود در ازدحام جمعیت طی امروز و فردا بودند که دستگیر شدند.

****************************

مطلب از : ترانه ق.

اجتماعی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

می‌ای در کاسه چشم است ساقی را بناميزد
««« »»»
که مستی می‌کند با عقل و می‌بخشد خماری خوش

دستگیری اشرار مسلح در گیلان غرب

TT / 26 — TP / 12%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال