آماده شدن فضای ورزشگاه برای حمایت از تیم ملی با مشت های گره کرده/ حضور ۵۰ هزار هوادار+ عکس


با دیگران به اشتراک بگذارید

آماده شدن فضای ورزشگاه برای حمایت از تیم ملی با مشت های گره کرده/ حضور ۵۰ هزار هوادار+ عکس

فضای ورزشگاه آزادی بعد از برگزاری مهمانی عزاداری برای تشویق تیم ملی آماده شد.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩

تصویر و عکس   تهیه شدن فضای ورزشگاه برای حمایت از تیم ملی با مشت های گره کرده/ حضور ۵۰ هزار طرفدار+ تصویر و عکس

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد، دیدار کشورمان و کره جنوبی از هفته چهارم رقابت های انتخابی جام دنیاای ۲۰۱۸ روسیه از گروه A منطقه آسیا در حالی از ساعت ۱۸:۱۵ در ورزشگاه آزادی آغاز می شود که هم اکنون حدود ۵۰ هزار نفر در ورزشگاه حضور دارند.

*سیدجواد هاشمی، هنرپیشه تلویزیون جزو افرادی بود که در ورزشگاه آزادی مداحی کرد.

*بعد از پایان مهمانی عزاداری در ساعت ۱۶:۴۵ ورزشگاه برای حمایت از تیم ملی آماده شد و نماینده مؤسسه مشوقان تیم ملی با در دست گرفتن میکروفن ورزشگاه، از بلندگوها شعارهایی را به هواداران اعلام کرد تا در طول بازی به زبان بیاورند.

*شعارهایی که اعلام شد تا هواداران اعلام کنند، «با مشت گره کرده، با غیرت ایرانی/ با کمک ابوالفضل، فوت شویم جام دنیاای» و «با مشت گره کرده، با غیرت ایرانی/ به کمک امام حسین (ع)، فوت شویم جام دنیاای» بود.

*نماینده مؤسسه مشوقان تیم ملی قصد داشت فضای ورزشگاه را حسینی کند و با اعلام اینکه خوب تر است هواداران امروز دست و سوت نزنند، از آنها درخواست که ایستاده لبیک یا حسین (ع) بگویند که هواداران هم این کار را به انجام رساندند.

*همچنین از هواداران خواسته شد در پاسخ به کره ای ها با مشت گره کرده روی سکوها حاضر شوند و با فریاد کشورمان خودی به کره ای ها نمایان کنند.

*مشت های گره کرده هواداران روی سکوها باعث تعجب کره ای ها شد و عکاسان آنها از روی سکوها عکاسی کردند.

*تعداد هواداران حاضر در ورزشگاه در حال افزایش است و حمله یک باره به صندلی های طبقه دوم با مهار پلیس همراه بود. برخی هواداران قصد داشتند روی صندلی های قسمت شمالی بنشینند که پلیس آنها را به سمت های کناری ورزشگاه هدایت کرد.

*پرچم های یا ابوالفضل العباس، لبیک یا حسین و یا اباعبدالله الحسین (ع) روی سکوها به اهتزاز در آمد.

*کادرفنی تیم ملی کشورمان ساعت ۱۷ وارد زمین چمن شد و با چیدن برخی موانع در زمین، شرایط را برای برگزاری تمرین پیش از مسابقه تهیه کرد.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس   تهیه شدن فضای ورزشگاه برای حمایت از تیم ملی با مشت های گره کرده/ حضور ۵۰ هزار طرفدار+ تصویر و عکستصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس   تهیه شدن فضای ورزشگاه برای حمایت از تیم ملی با مشت های گره کرده/ حضور ۵۰ هزار طرفدار+ تصویر و عکس

تصویر و عکس شماره ۴ ⇩تصویر و عکس   تهیه شدن فضای ورزشگاه برای حمایت از تیم ملی با مشت های گره کرده/ حضور ۵۰ هزار طرفدار+ تصویر و عکستصویر و عکس شماره ۵ ⇩تصویر و عکس   تهیه شدن فضای ورزشگاه برای حمایت از تیم ملی با مشت های گره کرده/ حضور ۵۰ هزار طرفدار+ تصویر و عکس

—-انتها—-

تهیه کننده : پدرام ض.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بی جمال عالم آرای تو روزم چون شب است
««« »»»
با کمال عشق تو در عين نقصانم چو شمع

آماده شدن فضای ورزشگاه برای حمایت از تیم ملی با مشت های گره کرده/ حضور ۵۰ هزار هوادار+ عکس

TT / 133 — TP / 37%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال