عصبانیت اندی ماری در پی نمایش یادداشت های تاکتیکی اش در تلویزیون


طرفداری – یادداشت های اندی ماری و تیم مربیگری او در طول فینال اوپن پکن توسط رسانه ها منتشر شده است.

به گزارش dailymail اندی ماری در فینال مسابقات اوپن پکن با شکست دادن گریگوری دیمتروف موفق به کسب عنوان قهرمانی شد. در طول برگزاری دیدار فینال دوربین های تلویزیونی با زوم کردن بر روی کاغدی که همراه ماری بود یادداشت های رد و بدل شده میان او و تیم مربیگری اش را نمایش دادند. در این کاغذ جملاتی مانند ” اجازه نده فورهندهای خود را به تو دیکته کند” و همچنین ” آرام باش و نفس بکش” به چشم می خورد.

عصبانیت اندی ماری در پی نمایش یادداشت های تاکتیکی اش در تلویزیوناندی ماری که از این اتفاق ناراضی به نظر می رسد در این خصوص گفت:

من دوست ندارم کسی به کیف من نگاه کند. آنها یادداشت هایی شخصی هستند. من می خواهم وسایلم تحت اختیار خودم باقی بماند. این یادداشت های برای این نیست که همه آن را ببینندو در غیر این صورت آن را به صندلی داور می چسباندم تا همه بتوانند مشاهده کنند.

این مطلب در سایت "طرفداری" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال