فرماندار زنجان به عیادت بیماران بیمارستان امام حسین(ع) زنجان رفت (۴ عکس)


با دیگران به اشتراک بگذارید

فرماندار زنجان به عیادت بیماران بیمارستان امام حسین(ع) زنجان رفت

به عالیت تاسوعای حسینی فرماندار شهرستان زنجان با جمعی از مسئولان فرمانداری و مسئولان بیمارستان امام حسین(ع) زنجان از بیماران عیادت کرد.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩

تصویر و عکس   فرماندار زنجان به عیادت بیماران بیمارستان امام حسین(ع) زنجان رفت

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد از زنجان، رسول بیات فرماندار شهرستان زنجان امروز به همراه جمعی از مسئولان فرمانداری و مسئولان بیمارستان امام حسین(ع) از بیماران عیادت کرد.

در این دیدار فرماندار زنجان بازدیدی از نحوه خدمت منتقل کنی مسئولان این بیمارستان به مردمان داشت و در جریان معضلات و کمبودهای این بیمارستان نیز قرار گرفت.

اجاقلو از مسئولان بیمارستان امام حسین(ع) زنجان با بیان اینکه در سطح استان دو مرکز درمانی تامین اجتماعی داریم اظهار داشت: بیمارستانهای امید ابهر و امام حسین(ع) زنجان برای هم استانی ها و همشهریان ارائه خدمات می کنند.

وی با اشاره به معضلات بیمارستان امام حسین(ع) زنجان عنوان کرد: با توجه به میزان افرادی که تحت پوشش قرار می گیرند در بیشتر مواقع ما مشکل کمبود تخت را داریم.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس   فرماندار زنجان به عیادت بیماران بیمارستان امام حسین(ع) زنجان رفت

اجاقلو کمبود پزشک را از دیگر معضلات بیمارستان امام حسین(ع) زنجان برشمرد و نقل کرد: ما در تخصص هایی همچون چشم پزشک و گوش، حلق و بینی و دیگر تخصص ها با کمبود پزشک روبه رو هستیم.

وی با اشاره به مشکل پارکینگ مراجعین و پرسنل این بیمارستان خواستار از بین برده شدن این معضلات شد.

اجاقلو با اشاره به تصویب افزایش تخت های این بیمارستان در هیئت مدیره خاطرنشان کرد: مصوب شده که تعداد ۲۰ تخت به تخت های این بیمارستان افزوده شود.

وی در رابطه با گسترش فضای فیزیکی بیمارستان امام حسین(ع) زنجان نیز نقل کرد: برای افزایش فضای فیزیکی بیمارستان امام حسین(ع) باید شهرداری زنجان همکاریهای ضروری را با ما به انجام رساند که ما امیدواریم این امر برای خدمت منتقل کنی خوب تر به بیماران اتفاق بیفتد چرا که افزایش تعداد تخت ها با افزایش فضای فیزیکی امکان پذیر خواهد بود.

تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس   فرماندار زنجان به عیادت بیماران بیمارستان امام حسین(ع) زنجان رفت

شریف یزدی از پزشکان بیمارستان امام حسین(ع) زنجان نیز در ادامه با بیان اینکه تعداد تخت های ما جوابگوی مراجعین نیست خاطرنشان کرد: در بخش ccu ما هم اکنون با ۱۳۰ و ۱۴۰ درصد ظرفیت مان فعالیت میکنیم و شرایط به گونه ای است که ما منتظر ترخیص بیماران برای پذیرش بیمار دیگر نمی مانیم و در شرایطی حتی این ظرفیت به ۲۷۰ و ۳۰۰ درصد نیز رسیده است.

وی با اشاره به خدمات خوب بیمارستان امام حسین(ع) زنجان به بیماران نقل کرد: سیستم هایی که ما در این بیمارستان داریم حتی مطرح ترین آزمایشگاه های سطح شهر ندارند.

یزدی با بیان اینکه بیمارستان امام حسین(ع) زنجان جزو بیمارستانهای ضرر ده نیست عنوان کرد: حدود ۸۰ درصد بیمارستانهای تامین اجتماعی ضررده هستند اما ما جزو بیمارستانهای ضررده نیستیم و به همین علت سازمان تامین اجتماعی قادر هست در بحث توسعه ما را کمک کند.

وی با تاکید بر ارائه خدمات یکسان و با کیفیت در این بیمارستان افزود: ما بر اساس نوع مریضی به بیماران زمان اختصاص می دهیم و در این راستا هماهنگی خوبی بین پرسنل بیمارستان وجود دارد.

یزدی بیان کرد: تعداد شکایت های مردمان از این بیمارستان نسبت به سایر بیمارستانها کم بوده که این نشان از ارائه خدمات مطلوب است.

تصویر و عکس شماره ۴ ⇩تصویر و عکس   فرماندار زنجان به عیادت بیماران بیمارستان امام حسین(ع) زنجان رفت

فرماندار زنجان نیر پس از شنیدن معضلات و مسائل بیمارستان امام حسین(ع) زنجان انتخاب مکان این بیمارستان را ارزشمند خواند و عنوان کرد: متاسفانه نه تنها در شهر زنجان بلکه در شهرهای گوناگون اکثر مراکز خدماتی در جا های خاصی هستند که این ایده باید اصلاح شود.

وی با اشاره به اینکه تمام تلاش خود را برای از بین برده شدن معضلات این بیمارستان به انجام خواهیم رساند ابراز کرد: تعداد شکایت های محدود از این بیمارستان گواه ارائه خدمات مطلوب است.

بیات تهیه کرد آمبولانسهایی با تجهیزات کامل را نیاز بیمارستانهای زنجان آگاهی داشت و نقل کرد: این موضوع باید مورد توجه مسئولان قرار گیرد تا آمبولانسهای با تمامی امکانات خریداری شود.

وی با تاکید بر اینکه تامین اجتماعی باید به تعهداتش نسبت به بیمارستان امام حسین(ع) زنجان عمل کند ابراز کرد: قرار بر این بود این بیمارستان ۲۵۶ تخت داشته باشد که امروز نیاز است ۱۰۰ تخت برای عمل به تعهدات تخصیص کشف کند.

فرماندار زنجان با بیان اینکه از طریق مسئولان استانی و نمایندگان مجلس پیگیر افزایش تخت های این بیمارستان خواهیم بود ادامه داد: ما خواستار عملی شدن تعهدات سازمان تامین اجتماعی هستیم تا خدمت منتقل کنی به مردمان خوب تر انجام شود.

وی با اشاره به اینکه ارائه خدمات با کیفیت صبوری خود را می طلبد خاطرنشان کرد: حجم بالای کار در این بیمارستان با توجه به خدمات ارائه شده قابل تقدیر است.

بیات در پایان پس از عیادت از بیماران از بخشهای گوناگون بیمارستان نیز بازدید کرد.

وی پس از این بازدید برای اهدا خون و بازدید به سازمان انتقال خون رفت.

—————————————————-

تهیه شده توسط : گلچهره خ.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

طراز پيرهن زرکشم مبين چون شمع
««« »»»
که سوزهاست نهانی درون پيرهنم

فرماندار زنجان به عیادت بیماران بیمارستان امام حسین(ع) زنجان رفت (۴ عکس)

TT / 109 — TP / 14%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال