طرح بصیرت عاشورایی در بقاع متبرکه شاخص صومعه سرا برگزار می شود


با دیگران به اشتراک بگذارید

طرح بصیرت عاشورایی در بقاع متبرکه شاخص صومعه سرا برگزار می شود

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه صومعه سرا گفت: صومعه سرا ۶۱ بقاع متبرکه دارد که نقش بصیرت عاشورایی در ۱۵ بقعه شاخص این شهرستان برگزار می‌شود.

تصویر و عکس   نقش بصیرت عاشورایی در بقاع متبرکه شاخص صومعه سرا به انجام رسانده میشود

عزیز خادم شریف در مکالمه با خبرنگار تسنیم در رشت با اشاره به اینکه نقش بصیرت عاشورایی و سوگواری ایام شهادت سید و سالار شهیدان با استقبال و شکوه وصف ناپذیری در صومعه سرا به انجام رسانده میشود اظهار داشت: نقش بصیرت عاشورایی در ۱۵ بقاع شاخص صومعه سرا به انجام رسانده میشود.

وی با اشاره به اینکه صومعه سرا ۶۳ بقاع متبرکه دارد اعلام کرد: نقش برپایی خیمه های معرفت در آستان مقدس امام زادگان و بقاع متبرکه شهرستان به انجام رسانده میشود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان صومعه سرا با اشاره به ظرفیت های قرآنی شهرستان تصریح کرد: بالغ بر ۱۷۰ نفر متشکل از ۹۸ خواهر و ۷۲ برادر در مسابقات استانی قرآن کریم شرکت کرده اند.

خادم شریف با تاکید بر اینکه از میزان مذکور ۱۲ نفر خواهر و ۹ نفر برادر به مسابقات استانی راه یافتند خاطرنشان کرد: یک نخبه قرآنی صومعه سرایی به مسابقات کشوری قرآن کریم راه یافته است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان صومعه سرا با بیان اینکه بیش از ۶۵ مرکز تعلیم قرآن در سطح شهرستان دایر است اعلام کرد: ۵۲ مربی قرآن در مراکز مذکور به تدریس قرآن کریم توجه میکنند.

وی با اشاره به نقش تربیت مربی سازمان اوقاف تصریح کرد: ۲۲ مربی قرآن در شهرستان در نقش تربیت مربی قرآن سازمان اوقاف شرکت کرده و دوره های مذکور را طی کرده اند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان صومعه سرا با اشاره به اینکه همه ساله بالغ بر ۱۲ مربی در نقش مذکور شرکت می کنند خاطرنشان کرد: صومعه سرا ظرفیت مطلوبی در حوزه نخبگان قرآنی دارد.

______________________

تهیه و تدوین : تورانبانو ض.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

مگذران روز سلامت به ملامت حافظ
««« »»»
چه توقع ز جهان گذران می‌داری

طرح بصیرت عاشورایی در بقاع متبرکه شاخص صومعه سرا برگزار می شود

TT / 41 — TP / 14%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات