دادخواهی های تداوم دار نکونام جنب خط


با دیگران به اشتراک بگذارید

اعتراض های ادامه دار نکونام در کنار خط

مربی تیم ملی بر روی نیمکت همچنان نسبت به مسائل جزئی اعتراض شدیدی نمایان میکند.

تصویر و عکس اعتراض های ادامه دار نکونام در کنار خط

به گزارش “ورزش سه”، جواد نکونام در سومین تجربه حضور بر روی نیمکت تیم ملی همچنان با شور و هیجان عجیبی عملکرد ملی پنهان کن را پیگیری می کند و البته همچنان اعتراضات زیادی به عملکرد عوامل بازی دارد.

نکونام در دقایق ابتدایی بازی اولین اعتراض خود را نسبت به توپ جمع کن حاضر در کنار نیمکت تیم ملی نمایان کرد و از مسئول آنها درخواست تا برای جا به مکانی این فرد اقدام کنند که البته این اعتراض نکونام به سرانجام نرسید.

اعتراضات نکونام در ادامه نسبت به داور چهارم بازی نیز ادامه یافت و مربی تیم ملی در یک صحنه که داور بازی خطا را به سود کشورمان اعلام کرده بود، به سمت داور چهارم رفت تا اعتراض خود به کارت زرد نمایان نکردن داور را ابراز کند. البته اعتراض نکونام به داور چهارم بازی با وساطت دیگر نیمکت نشینان تیم ملی خیلی زود پایان یافت اما نکونام باید مواظب باشد تا به سرنوشت دیدار با قطر دچار نشود.

— لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در بخش نظر بنويسيد —

نگارنده : شايان ی.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گفتی سر تو بسته فتراک ما شود
««« »»»
سهل است اگر تو زحمت اين بار می‌کشی

دادخواهی های تداوم دار نکونام جنب خط

TT / 15 — TP / 8%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال