http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

روایت یکی از شاهدان عینی از جنایت اخیر ال سعود در یمن

روایت یکی از شاهدان عینی از جنایت اخیر ال سعود در یمن

سرتیپ «عبدالرزاق الموید» که از جمله شاهدان حاضر در سالن ترحیمی بوده است که جنایتکاران سعودی شنبه هفدهم مهرماه با بمباران آن، صدها غیرنظامی بی‌دفاع را به خاک و خون کشیدند. وی در گفت‌وگو با خبرنگار ما لحظات اولیه این حمله وحشتناک را روایت کرده است.

وی در این تماس تلفنی گفت : ساعات ۱۵ و ۲۰ دقیقه عصر شنبه هشتم اکتبر، جنگنده‌های سعودی سالن بزرگ محل برگزاری مجلس ترحیم مرحوم رویشان را هدف قرار دادند که در پی این حمله فریاد گریه و درخواست کمک مردم آغاز شد و تکه‌های اجساد هم همه جا را فرا گرفت. در میان قربانیان، زنان و کودکان هم به چشم می‌خوردند.

وی افزود هنگامی که امدادرسانان برای کمک به مجروحان وارد عمل شدند، جنگنده‌های سعودی این بار امدادرسانان و خودروهای امدادرسانی را هدف قرار دادند و پس از آن نیز این محل دو بار دیگر بمباران شد.

الموید درباره این سئوال که آیا مگر خلبان سعودی نمی‌دانست که سالن بزرگ مربوط به برگزاری مجلس ترحیم است؟ به خبرنگار تسنیم گفت : نظام سعودی می‌دانست که سالن بزرگ، سالن برگزاری مراسم جشن و عزاست و تمام اطلاعات لازم را هم در اختیار داشت،‌اما با وجود اطلاع از برگزاری مراسم ترحیم، با هدف کشتن تعداد بیشتری از مردم بیگناه، آن را بمباران کرد و با این جنایت تمام خطوط قرمز را زیر پا گذاشت و مرتکب وحشیانه‌ترین جنایت در حق مردم یمن شد،‌ این رژیم زیرساخت‌ها و اقتصاد یمن را ویران کرده است، جنگنده‌های سعودی هیچ تفاوتی میان مرد و زن و سالخورده و کودک قائل نمی‌شوند و همه را هدف قرار می‌دهند.

 روایت یکی از شاهدان عینی از جنایت اخیر ال سعود در یمن

وی درباره این اظهار نظر مقامات نظامی یمن که واکنش یمنی‌ها به این جنایت دیگر همانند گذشته نخواهد بود، اظهار داشت : بله، اکنون همه ملت یمن متحد شده و همگی برای مقابله و رویارویی با دشمن آماده و داوطلب هستند، زیرا آنچه رژیم سعودی مرتکب شد، لکه ننگی بر پیشانی جامعه بشریت است.

این شاهد عینی جنایت سعودی‌ها افزود : رسانه‌های سعودی دروغ می‌گویند و هیچ گاه حقیقت را اعلام نمی‌‌کنند،‌آنها اساسا ارتکاب چنین جنایتی از سوی سعودی‌ها را منکر شدند، در حالی که شاهدان عینی تاکید می‌کنند که جنگنده‌های سعودی چهار بار این سالن بزرگ را بمباران کردند و صدای جنگنده‌ها به وضوح شنیده می‌شود، ما به چشم خود جنگنده‌های سعودی را دیدیم، سازمان ملل هم حتی آن را محکوم کرده و اعتراف کرده که جنگنده‌های سعودی این کشتار و جنایت را علیه ملت مقاوم یمن مرتکب شدند.

منبع

گرد آوری :مجله تفریحی فول فان

منبع: فول فان
تبلیغات

http://www.webiruni.ir/uploads/sujpqbk9fhkwl90d6g26bb45u2cu50jn.jpg

http://www.webiruni.ir/uploads/qk53boo8lx96sfes7wspanpa8j40j5x8.jpg

آخرین مطالب
پیروزی پرسپولیس با گلزنی رامین رضاییان
راهنمای انواع شیر؛ کدام شیر بهتر است؟
عوارض مصرف ماری جوانا بر بدن
سعودی‌ها‌ روزانه چقدر کار می‌کنند؟
عجیب: 3 عروسکی که باعث طلاق این زن شد / عکس
اختلال در شبکه پلی استیشن و بسیاری سایت‌های دیگری در اثرات حملات DDoS
دانلود آهنگ جدید علیرضا جورسرا یکی از ما
استخدام متصدی مرکز تماس در اصفهان
تحریک حس رقابت فرزندان توسط والدین، خوب یا بد؟
بیرانوند به بازی نفت آبادان می‌رسد
عکس نوشته های متولدین آبان ماه
گزارش فروش سخت افزار های مربوط به بازی های ویدیویی در ماه سپتامبر منتشر شد
ایجاد حاشیه امن ژنرال‌های کابینه با تغییرات مصلحتی دولت!/ بهره‌برداری تبلیغی و انتخاباتی دولت «تدبیر و امید» از فرهنگ
مشخصات شیائومی می‌ نوت 2 فاش شد
کشف راز 52 بار سرقت از یک انبار
فال و طالع بینی روز شنبه 1 آبان 95
پیروزی سپاهان در نخستین بازی بدون نویدکیا
دانشگاه صنعتی شریف میزبان برگزاری سلسله نشست های بررسی چالش های نظام برنامه ریزی در ایران/ تبیین مفهوم برنامه ریزی با نگاه الگوی پیشرفت اسلامی؛ موضوع اصلی این دوره بحثی
استخدام ۳ ردیف شغلی از تهران در محدوده گرمسار(با تامین مسکن)
کنسول هیبریدی Nintendo Switch معرفی شد