http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

تشدید انتقادهای دونالد ترامپ از جمهوریخواهان

تشدید انتقادهای دونالد ترامپ از جمهوریخواهان

تشدید انتقادهای دونالد ترامپ از جمهوریخواهان

دونالد ترامپ، نامزد حزب جمهوریخواه در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا به شدت سیاستمداران این حزب را به باد انتقاد گرفته است.

آقای ترامپ که پس از افشای نوار ویدیویی که در آن صحبت‌های رکیکی در مورد زنان می‌کرد مورد انتقادهای شدیدی از جمله سیاستمداران ارشد حزب جمهوریخواه قرار گرفت، این افراد را به عدم وفاداری متهم کرده است.

دونالد ترامپ بار دیگر به شدت از پل رایان، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا به خاطر این که گفته بود از او حمایت نمی‌کند، انتقاد کرده و او را “رهبری ضعیف و ناموثر” خوانده است.

او گفته است آقای رایان و سایر جمهوریخواهان با حمایت نکردن از او، به تلاش‌هایش برای پیروزی در انتخابات آسیب می‌زنند.

شماری از جمهوریخواهان از او خواسته بودند تا کناره‌گیری کند اما آقای ترامپ خواسته آنها را رد کرده است.

آقای ترامپ در توییتی از اینکه “دستبندها از او برداشته شده و می‌تواند برای آمریکا آن‌گونه که می‌خواهد بجنگد” ابراز خوشحالی کرده است.

آقای ترامپ در توییتر خود چندین بار به شدت به جمهوریخواهانی که حمایت‌شان را از او پس گرفته‌اند، تاخته است.

پل رایان روز گذشته گفته بود که به جای حمایت از آقای ترامپ، توجه خود را روی این مساله متمرکز می‌کند که جمهوریخواهان اکثریت خود را در کنگره حفظ کنند.

از زمان انتشار ویدیو مربوط به آقای ترامپ، نظرسنجی‌ها نشان می‌دهند که مجبوبیت او در میان رای‌دهندگان آمریکایی افت کرده است.

این مطلب در سایت "BBC فارسی" منتشر شده است.

منبع: سایر
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات