حضور امیر سیاری در عزاداری آموزش تخصص های دریایی رشت


با دیگران به اشتراک بگذارید

حضور امیر سیاری در عزاداری آموزش تخصص های دریایی رشت

خبرگزاری فارس: حضور امیر سیاری در عزاداری تعلیم تخصص‌های دریایی رشت

فرمانده نیروی دریایی ارتش همزمان با عاشورای حسینی (ع) در عزاداری تعلیم تخصصی‌های دریایی باقرالعلوم (ع) نداجا رشت حضور یافت.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از رشت، امیر دریادار حبیب الله سیاری امشب در شب عاشورای حسینی در عزاداری سید و سالار شهیدان در فرماندهی تعلیم تخصص های دریایی باقرالعلوم(ع) نداجا این شهر حضور یافت و به عزاداری توجه کرد.

سیاری تقریباً هر سال به عالیت عاشورای حسینی در گیلان حضور کشف میکند و در سوگ سالار شهیدان به عزاداری توجه میکند.

وی در حاشیه عزاداری حسینی به خبرنگار فارس اظهار کرد: نیروی دریایی راهبردی ارتش ایران مسیر خود را راه امام حسین(ع) برگزیده است.

سیاری به مشخص شدن حرکت و اهداف امام حسین(ع) در ایام محرم به مخصوص عاشورا اشاره کرد و اضافه کرد: نیروی دریایی راهبردی ارتش ایران شعار خود را «راه ما راه امام حسین (ع) است» برگزیده است.

فرمانده نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه مقابله با استکبار علت انتخاب شعار مذکور توسط این نیرو است، خاطرنشان کرد: در ۲۹ فروردین سال ۶۷ زمانی با آمریکای جنایتکار درگیر شدیم کارکنان نیروی دریایی ارتش شعار «زیر بار ستم نمی رویم» را به اکران قرار دادند.

سیاری تصریح کرد: کارکنان نیروی دریایی راهبردی ارتش ایران در نبرد مستقیم با ایالات متحده اعلام کردند «می مانیم تا شهید شویم اما حقارت و ذلت را نمی پذیریم».با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، يارى دهيد

تهیه از: بهاره و.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

اگر چه عرض هنر پيش يار بی‌ادبيست
««« »»»
زبان خموش وليکن دهان پر از عربيست

حضور امیر سیاری در عزاداری آموزش تخصص های دریایی رشت

TT / 39 — TP / 17%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال