کی روش: امشب شاهد یک بازی در سطح جام جهانی بودیم/مسیر زیادی تا پایان مانده است


با دیگران به اشتراک بگذارید

کی روش: امشب شاهد یک بازی در سطح جام جهانی بودیم/مسیر زیادی تا پایان مانده است

خبرگزاری فارس: کی‌روش: امشب شاهد یک بازی در سطح جام دنیاای بودیم/مسیر زیادی تا پایان مانده است

سرمربی تیم ملی کشورمان گفت: ارزش بردمان به دلیل کیفیت کُره دو چندان می‌شود.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، کارلوس کی روش در نشست خبری پایان بازی کشورمان و کره جنوبی که با خوب تری یک بر صفر تیم ملی کشورمان به پایان رسید گفت: همانطور که همه امشب شاهد بودید مقابل یکی از خوب ترین تیم های آسیا پیروز شدیم. ارزش بردمان به دلیل کیفیت کُره دو چندان می شود.

کارلوس کی روش اضافه کرد: در عین حال امشب ۳ امتیاز دیگر را به دست آوردیم و بسیار شاد هستیم. البته بازی امشب چهارمین قسمت در راه صعود بود و ۶ بازی دیگر مانده که باید با تمرکز بالا به کارمان در ادامه این مسیر ادامه دهیم.

سرمربی تیم ملی گفت: در آخر می خواهم به تمامی بازیکنان در زمین تبریک نقل بکنیم، هم به کُره ای ها و هم به بازیکنان خودم. ما امشب شاهد یک بازی در سطح جام دنیاای بودیم که فشار بالایی داشت البته می خواهم از هواداران تشکر کنم که در یک شب خاص برای ایرانیان در ورزشگاه حاضر شدند حین اینکه مراتب تسلیت خود را به همه ایرانیان و هواداران در ورزشگاه اعلام می کنم و امیدوارم تسلیت مرا پذیرا باشید.

کی روش در پاسخ به این پرسش در رابطه با اینکه در گفت و گو های پیش از بازی هیچگاه کشورمان را شانس اول صعود آگاهی نمیداشتید اما با این نتایجی که حاصل شده آیا نظرتان عوض نشده است؟ گفت: رقابت ها برای اینکه ادامه دارد خیلی زود است که بخواهم نظر نهایی ام را نقل بکنیم هنوز ۱۸ امتیاز مانده به همین خاطر نمی خواهم در این مورد گفتمان زیادی به انجام رسانم، مسیر زیادی تا پایان باقی مانده است.

—براى مشاهده مطالب مرتبط به بالای مطلب رجوع کنيد—

تهیه از : خجسته ز.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

مقيم حلقه ذکر است دل بدان اميد
««« »»»
که حلقه‌ای ز سر زلف يار بگشايد

کی روش: امشب شاهد یک بازی در سطح جام جهانی بودیم/مسیر زیادی تا پایان مانده است

TT / 52 — TP / 19%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات