پیروانی: تیم کره را بدون اینکه موقعیتی به آنها بدهیم شکست دادیم/ از حالا به فکر بازی با سوریه هستیم


با دیگران به اشتراک بگذارید

پیروانی: تیم کره را بدون اینکه موقعیتی به آنها بدهیم شکست دادیم/ از حالا به فکر بازی با سوریه هستیم

خبرگزاری فارس: پیروانی: تیم کره را بدون اینکه موقعیتی به آنها بدهیم غلبه کردیم/ از حالا به فکر بازی با کشور سوریه هستیم

مدیر تیم ملی فوتبال ایران نقل کرد: در رختکن که بودیم از حالا به فکر بازی با کشور سوریه افتادیم.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، افشین پیروانی در خصوص برد امروز تیم ملی مقابل کره جنوبی نقل کرد: از همه کسانی که یاری رساندند تا بازی به انجام رسانده شود ممنون هستم چرا که ما در روز تاسوعا یک بازی اصلی به انجام رساندیم. البته برد بسیار خوبی هم مقابل کره به دست آوردیم و مقابل کره جنوبی فوتبال خوبی پیشنهاد کردیم به طوری که کوچولو ترین موقعیتی به این تیم ندادیم و ما موقعیت های خوبی داشتیم و ۳ امتیاز هم گرفتیم.

وی در رابطه با اینکه با این برد تیم ملی راه صعود به جام دنیاای را تا حد زیادی گذرانده، اضافه کرد: به هر حال هر بازی شرایط خاص خودش را دارد. همین حالا که ما در رختکن بودیم از حالا داشتیم به بازی با کشور سوریه میاندیشیدیم. هر بازی برای ما ۳ امتیاز دارد و در هر بازی برای آن ۳ امتیاز به میدان می رویم.

پیروانی در خصوص گاز بزن ورزشگاه اظهار داشت: همیشه همه می گویند که هواداران یار دوازدهم هستند اما من نقل میکنیم که هواداران بازیکن فیکس تیم ملی هستند. چرا که به همراه بازیکنان در زمین پیش میروند. من برای همه هواداران چه آنهایی که در استادیوم بودند و چه کسانی که در خانه حاضر بودند آرزوی تندرستی می کنم و آرزو می کنم اتفاقات خوبی برایشان بیفتد.

وی در خصوص وضعیت علیرضا جهانبخش که با مصدومیت از بازی خارج شده، اظهار داشت: او خدا را شکر سالم است و من از همه آنها تشکر می کنم زمانی پیراهن تیم ملی را بر تن میکنند با همه عرق و علاقه خودشان بازی می کنند.

*با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، کمک کنيد*

تهیه از: ترگل چ.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

سحرگه ره روی در سرزمينی
««« »»»
همی‌گفت اين معما با قرينی

پیروانی: تیم کره را بدون اینکه موقعیتی به آنها بدهیم شکست دادیم/ از حالا به فکر بازی با سوریه هستیم

TT / 64 — TP / 23%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات