http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

افشاگری جدید ویکی لیکس علیه کلینتون

افشاگری جدید ویکی لیکس علیه کلینتون

سایت افشاگر ویکی لیکس با نزدیک تر شدن به زمان انتخابات 2016 آمریکا باردیگر علیه هیلاری کلینتون وارد عمل شد و به گزارش شبکه تلویزیونی سی ان ان اقدام به افشا و انتشار دوهزار ایمیل دیگر کرد که مربوط به ‘جان پودستا’ رئیس ستاد انتخاباتی کلینتون است.
خبرگزاری ایرنا: سایت افشاگر ویکی لیکس با نزدیک تر شدن به زمان انتخابات 2016 آمریکا باردیگر علیه هیلاری کلینتون وارد عمل شد و به گزارش شبکه تلویزیونی سی ان ان اقدام به افشا و انتشار دوهزار ایمیل دیگر کرد که مربوط به ‘جان پودستا’ رئیس ستاد انتخاباتی کلینتون است.
سی ان ان روز سه شنبه گزارش داد : این دومین هک در مدت چهار روز از سوی ویکی لیکس بر روی مجموعه حساب های ایمیل مربوط به رئیس ستاد انتخاباتی هیلاری کلینون است که صورت می گیرد؛ گفته می شود ویکی لیکس گنجینه ای از 50 هزار ایمیل پودستا را دراختیار دارد.
به گزارش سی ان ان این ایمیل ها مربوط به سال 2015بدین سو می شوند که در برگیرنده راهکارهای برخورد و مواجه اعضای کارزار انتخاباتی هیلاری کلینتون با موضوعاتی همچون انتشار کتاب ‘پول کلینتون’ (Clinton Cash) با رسانه ها است.
سی ان ان در توضیح این مطلب گزارش داد: ‘پیتر شویتزر’ نویسنده این کتاب نگاهی دارد به ارتباط ‘بنیاد کلینتون ‘ و تصمیماتی که هیلاری کلینتون در زمان تصدی مسئولیت وزارت خارجه آمریکا داشته است.
این شبکه خبری افزود: در ایمیل های تازه افشا شده ، هیلاری کلینتون خواستار برخورد هرچه شدیدتر در باره انتشار این کتاب با رسانه ها شده بود.
بنابراین گزارش انتشار و افشای ایمیل های جدید از سوی ویکی لیکس که صبح روز گذشته (دوشنبه ) و در پی دومین مناظره دو نامزد ریاست جمهوری 2016 آمریکا صورت گرفت، با واکنش ستاد انتخاباتی هیلاری کلینتون مواجه شد.
سی ان ان گزارش داد: ستاد انتخاباتی کلینتون درپاسخ به این افشاگری گفت که انتشار مهندسی شده ولادمیر پوتین در انتشار این ایمیل ها، کارزار انتخاباتی دونالد ترامپ را خوشحال کرد.
بنابراین گزارش ‘گلن کاپلین’ (Glen Caplin) سخنگوی هیلاری کلینتون دراین باره گفت: شادمانی کارزار انتخاباتی ترامپ درپی انتشار نفوذمهندسی شده ولادمیر پوتین به این ایمیل ها شرم آور است.
سخنگوی هیلاری کلینتون افزود: زمان افشای این ایمیل ها به شما نشان می دهد که پوتین از اینکه ترامپ هفته ای بد و مناظره ای بد را داشته، آگاه است.
پیشتر سایت افشاگر ویکی لیکس درمورخ 17 مهرماه حدود دوهزار ایمیل از پودستا رئیس ستاد هیلاری کلینتون را منتشر ساخت.
دراین ایمیل ها از اظهارات پشت پرده هیلاری کلینتون در ستودن نظامی سرمایه داری و پرداخت شرکت های مالی و اعتباری وابسته به ‘وال استریت’ جهت ایراد سخنرانی های او، پرده برداشته شد.
در اسنادی که ویکی لیکس منتشر کرد آمده است که هیلاری کلینتون پس از ترک وزارت خارجه آمریکا، برای انجام هر سخنرانی برای نهادهای مالی همچون ‘گلدن ساکس’ (Goldman Sachs) ، ‘دویچه بانک’، ‘مورگان استنلی’ (Morgan Stanley) و دیگر گروه های مالی و اعتباری مبلغی حدود 225هزار دلار آمریکا دریافت کرده است که در مجموع این مبالغ به رقم 22میلیون دلار می رسد.
ویکی لیکس درحالی دست به انتشار دومین بخش از ایمیل های رئیس ستاد انتخاباتی هیلاری کلینتون زد که پیشتر روزنامه آمریکایی واشنگتن پست و تنها چند روز مانده به دومین مناظره دونامزدریاست جمهوری 2016 آمریکا، اقدام به انتشار ویدیو 90 ثانیه ای از هرزه گویی های ترامپ درباره زنان کرد.
انتشار این ویدیو واکنش منفی در جامعه مدنی و سیاسی آمریکا را به همراه داشت و دومین مناظره دونامزد را که 19 مهرماه در دانشگاه واشنگتن در شهر ‘سنت لوییس’ ایالت ‘میزوری’ برگزار شد، تحت شعاع خود قرار داد.
انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا قرار است 18 آبان ماه برابر با هشتم ماه نوامبر برگزار شود.

این مطلب در سایت "سیمرغ" منتشر شده است.

منبع: سایر
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
مهاجری به بازیکنان پدیده استراحت داد
استخدام پزشک | شنبه ۸ آبان ۹۵
استخدام پرستار | شنبه ۸ آبان ۹۵
استخدام برنامه نویس | شنبه ۸ آبان ۹۵
کیلیپ فیلم امان از دسته این دوغلوها +( آپارات ) پخش
استخدام بازاریاب | شنبه ۸ آبان ۹۵
استخدام آشپز | شنبه ۸ آبان ۹۵
صدرنشینی کیان سازه و مس سرچشمه در ریکرو مردان و بانوان
ترکیب پرسپولیس مشخص شد/ نیمکت نشینی عالیشاه ادامه دار شد
کلیپ فیلم می شود باز برگردی و بگی میمونم پیشت؟؟ :((
رسوایى مالى ۸۰۰۰ میلیاردى در صندوق ذخیره فرهنگیان
پیروزی اصفهانی ها و برتری تاسیسات دریایی در نخستین بازی
کلیپ: پخش اهنگ شاد و حرکات زشت در یک تعزیه!
تبریک بازیگران به مناسبت سالروز تولد کوروش کبیر + عکس ها
شوخی جدید ترامپ
چه کسانی باید آزمایش ایدز بدهند؟
دومین افزایش هفتگی متوالی طلای جهانی
تحقق وعده‌ها برای کاهش تعرفه مکالمات اربعین
استخدام ۳ ردیف شغلی در شرکت بهپرداز جهان در تهران
فیلم عواملی که موجب ایجاد نازایی در آقا و خانم می شود(قسمت۵) ( آپارات ) -دانلود و پخش
تبلیغات