شکست ۲۳ ساله کشور کره جنوبی برابر کشورمان ایران


با دیگران به اشتراک بگذارید

ناکامی ۲۳ ساله کره جنوبی برابر ایران

مرور بازی های مجلسی تیم ملی با کره جنوبی در ۲۳ سال گذشته نمایان میکند که کره جنوبی پس از برد ۳-۰ برابر کشورمان در برج مهر سال ۷۲ دیگر هیچ گاه برابر کشورمان در ۹۰ دقیقه بازی ها برنده نبوده است.

تصویر و عکس ناکامی 23 ساله کره جنوبی برابر کشورمان

به گزارش “ورزش سه”، اگر از بازیهای دوستانه بگذریم (کشورمان در بازی های دوستانه هم از کره سر بوده و به ازای ۲ باخت ۳ بار برنده شده است)در سایر بازی ها کره جنوبی در سال های ۱۳۷۹، در جام ملت های لبنان،۱۳۸۶ در جام ملت های جنوب آسیا در سال ۸۹ و در جام ملت های امارات، از سد راه کشورمان گذشته است؛ البته در هر ۳ نکته نتیجه دیدار ۲ تیم در ۹۰ دقیقه مساوی بوده است اما در سال ۱۳۷۹ با گل طلایی، در سال ۱۳۸۶ در ضربات پنالتی و در سال ۱۳۸۹ در زمان تلف شده برابر تیم ملی فوتبال ما برنده بوده است و در سایر بازی های مجلسی اما این تیم فوتبال کشورمان بوده است که برابر حریف برنده بوده است.

— با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، کمک کنيد —

نگارش توسط : شبنم ب.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ای که انگشت نمايی به کرم در همه شهر
««« »»»
وه که در کار غريبان عجبت اهماليست

شکست ۲۳ ساله کشور کره جنوبی برابر کشورمان ایران

TT / 22 — TP / 13%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال