شناسایی آزمایشگاه توسعه یافته مهندسی زلزله به عنوان طرح فوق العاده بتنی کشور


با دیگران به اشتراک بگذارید

معرفی آزمایشگاه پیشرفته مهندسی زلزله به عنوان طرح برتر بتنی کشور

تصویر و عکس معرفی آزمایشگاه توسعه یافته مهندسی زلزله به عنوان نقش خوب تر بتنی کشور
نقش احداث آزمایشگاه توسعه یافته مهندسی زلزله پژوهشگاه بین‌المللی زلزله‌شناسی و مهندسی زلزله در هشتمین کنفرانس ملی بتن کشورمان همزمان با چهاردهمین همایش روز بتن، از سوی هیات داوران همایش به عنوان اولین نقش خوب تر بتنی کشور شناسانده شد.

هشتمین کنفرانس ملی بتن کشورمان همزمان با هدف ارتقای دانش فنی بتن در کشورمان، در محل مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی مهرماه امسال به انجام رسانده شد.

در این کنفرانس، دکتر مرتضی بسطامی، مدیر دفتر فنی و طرح‌های عمرانی پژوهشگاه بین‌المللی زلزله‌شناسی و مهندسی زلزله و نیز مدیر نقش احداث آزمایشگاه توسعه یافته مهندسی زلزله به منظور معرفی بخش‌های گوناگون این نقش ملی در جایگاه سخنرانان قرار گرفت و به تشریح چگونگی مراحل ساخت هریک از بخش‌ها، عملکردها و قابلیت‌های مهم این آزمایشگاه توجه کرد.

وی با اشاره به بومی‌سازی دیزاین و احداث آزمایشگاه مهندسی زلزله در مقیاس صنعتی، این آزمایشگاه را در سطح ۱۰ آزمایشگاه خوب تر مهندسی زلزله جهان برشمرد که در منطقه خاورمیانه، غرب آسیا و آسیای میانه بی نظیر است.

سپس دکتر مرتضی زاهدی، دبیر فستیوال انتخاب طرح‌های خوب تر بتنی کشور با بی نظیر خواندن این پروژه، ایجاد و تکمیل آن را قدمی مهم در جهت ارتقای ظرفیت علمی کشور در حوزه مهندسی زلزله آگاهی داشت و اظهار کرد: قطعا اولین و اصلی ترین دستاورد تکمیل آزمایشگاه توسعه یافته مهندسی زلزله، بسط و توسعه سطح مطمئنی در برابر زلزله خواهد بود.

به گزارش ایسنا، بر اساس اعلام روابط عمومی پژوهشگاه زلزله‌شناسی، در پایان همایش، طی مهمانی ای مخصوص با اهدای لوح و نقش یادبود از طرح‌های خوب تر بتنی کشور تجلیل به عمل آمد.

— پيشنهادات شما براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود —

نگارش توسط : پروين س.

تازه های علمی در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

تو کز سرای طبيعت نمی‌روی بيرون
««« »»»
کجا به کوی طريقت گذر توانی کرد

شناسایی آزمایشگاه توسعه یافته مهندسی زلزله به عنوان طرح فوق العاده بتنی کشور

TT / 55 — TP / 22%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال