وارسی تغییرات زندگانی محیطی بحر خزر با بهره گیری از ماهواره ها


با دیگران به اشتراک بگذارید

بررسی تغییرات زیست محیطی دریای خزر با استفاده از ماهواره ها

تصویر و عکس بررسی تغییرات زندگی کرد محیطی دریای خزر با بهره گیری از ماهواره ها
سیناپرس: نشست تخصصی اعضای شبکه ملی ناوگان تحقیقات دریایی کشورمان و کانون اقیانوس‌شناسی روسیه به منظور بررسی توانمندی‌ها و افزایش همکاری‌های فناورانه دریایی در محل کانون اقیانوس‌شناسی shirshov در شهر مسکو به انجام رسانده شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت علمی و فناورانه ریاست‌جمهوری، در ابتدای این نشست، اعضای ستاد توسعه تکنولوژی و صنایع دانش‌بنیان دریایی به تشریح توانمندی‌ها و اهداف خود در بخش‌های گوناگون توجه کردند.

همچنین نمایندگان شبکه ملی ناوگان تحقیقاتی از سازمان‌های کانون تحقیقاتی علوم شیلات، پژوهشگاه ملی اقیانوس‌شناسی و سازمان جغرافیایی هر یک توانمندی‌ها و فعالیت‌های خود را ارائه کردند.

اعضای بخش‌های گوناگون انستیتو اقیانوس‌شناسی روسیه (shirshov) نیز مهم‌ترین دستاوردها و پروژه‌های به ثمر رسیده در دریای خزر را شناسایی و پیشنهادات خود را در خصوص همکاری‌های مشترک بیان کردند.

ساخت ROV و  AUVها از جمله پیشنهادات ارائه شده از سوی اعضای انستیتو اقیانوس‌شناسی shirshov بود که می‌توان به آن اشاره کرد.

همچنین بررسی تغییرات زندگی کرد محیطی دریای خزر با بهره گیری از ماهواره‌ها به عنوان یکی از موضوعات مطرح شده در این نشست بود که نکته انتقاد و بررسی طرفین قرار گرفت.

در ادامه، اعضای شبکه ملی ناوگان تحقیقات دریایی کشورمان از بخش های گوناگون انستیتو اقیانوس‌شناسی روسیه بازدید کرده و از نزدیک با تجهیزات این انستیتو  آشنایی پیدا کردند.

—- با تشکر از انتخاب شما—-

تهیه کننده : فريبا آ.

تازه های علمی در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

آن سفرکرده که صد قافله دل همره اوست
««« »»»
هر کجا هست خدايا به سلامت دارش

وارسی تغییرات زندگانی محیطی بحر خزر با بهره گیری از ماهواره ها

TT / 42 — TP / 22%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال