نتیجه دیدار ایران و کره جنوبی در انتخابی جام جهانی 2018


تیم ملی فوتبال ایران در مرحله انتخابی جام جهانی 2018 به مصاف کره جنوبی رفت.

نتیجه دیدار ایران و کره جنوبی:

به گزارش سیمرغ، دیدار تیم های ملی ایران و کره جنوبی امروز از ساعت 18 در ورزشگاه آزادی برگزار می شود. این دیدار چهارمین بازی هر دو تیم در مرحله انتخابی جام جهانی روسیه است. تیم ملی فوتبال ایران در مرحله انتخابی جام جهانی 2018 به مصاف کره جنوبی رفت.

نیمه نخست:

دقیقه 7: ملی پوشان ایران که بازی را از همان ابتدا هجومی آغاز کرده بودند به گل رسید اما داور مسابقه این گل را به دلیل در آفساید بودن سردار آزمون مردود اعلام کرد.

دقیقه 10: بازیکنان ایران در یک ضدحمله قصد داشتند سردار آزمون را صاحب توپ کنند اما توپ از مقابل او عبور کرد و به جهانبخش رسید که ضربه این بازیکن پس از برخورد به مدافعان کره به کرنر رفت.

دقیقه 16: سمت راست دفاعی تیم ملی کره جنوبی داور مسابقه به نفع ایران خطا اعلام کرد. اشکان دژاگه پشت این ضربه قرار گرفت و توپ را به روی دروازه کره جنوبی ارسال کرد که ضربه سردار آزمون از محوطه شش قدم به بالای دروازه رفت تا بهترین موقعیت ایران تا این لحظه از دست برود.

دقیقه 20: پاس پشت پا زیبای دژاگه به رامین رضاییان رسید که او هم با یک پاس تک ضرب جهانبخش را صاحب توپ کرد. پاس جهانبخش به سردار آزمون در داخل محوطه جریمه با ضربه بی دقت او همراه شد تا دروازه بان کره به راحتی توپ را در اختیار بگیرد.

دقیقه 24(گل): پاس زیبای جهانبخش در میانه های میدان به رامین رضاییان رسید و او با یک پاس رو به جلو در داخل محوطه جریمه سردار آزمون را صاحب توپ کرد. سردار آزمون با یک ضربه دقیق و تک ضرب دروازه کره جنوبی را باز کرد.

دقیقه 28: سانتر بازیکنان کره داخل محوطه جریمه ایران به مهاجم این تیم رسید اما عکس العمل به موقع سید جلال حسینی باعث شد تا توپ را از او گرفته و از مقابل دروازه دور کند.

ملی پوشان ایران از همان ابتدا بازی را هجومی آغاز کردند و مزد بازی برترشان را در دقیقه 24 با گل سردار آزمون گرفتند. در ادامه کره ای ها سعی داشتند تا نتیجه را برابر کنند اما بازیکنان ایران با پوشش مناطق زمین و اداره کردن توانستند با برتری یک بر صفر به رختکن بروند.

نیمه دوم:

دقیقه 48: جهانبخش در حرکتی زیبا دو بازیکن کره را از پیش رو برداشت و در سمت راست رضاییان را صاحب توپ کرد اما سانتر او را مدافعان کره برگشتند دادند و اجازه ندادند سردار آزمون به توپ برسد.

دقیقه 49: پاس خوب عزت الهی باعث شد تا امیری در موقعیت خوبی صاحب توپ شود اما سانتر او به داخل محوطه جریمه کره را سردار آزمون بد دریافت کرد تا دروازه بان کره توپ را به راحتی جمع کند.

این خبر لحظه به لحظه به روزرسانی می شود…

تهیه و تدوین: گروه ورزشی سیمرغ
اختصاصی سیمرغ

این مطلب در سایت "سیمرغ" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال