ایسوس، MSI و گیگابایت، سه برنده صنعت کامپیوترهای شخصی در سپتامبر


با دیگران به اشتراک بگذارید

ایسوس، MSI و گیگابایت، سه برنده صنعت کامپیوترهای شخصی در ماه سپتامبر

ایسوس، MSI و گیگابایت هر سه گزارش مالی مربوط به فصل سوم امسال و ماه میلادی سپتامبر خود را انتشار داده اند، بنابراین فرصت خوبی است تا نگاهی بیندازیم بر صنعت قطعات کامپیوترهای شخصی (PC). همانطور که اغلب علاقمندان به قطعات PC آگاهی میدارند، ایسوس بزرگ ترین کمپانی این صنعت است و جدیدترین گزارش های مالی نیز گویای همین امر هستند.

تصویر و عکس ایسوس، MSI و گیگابایت، سه برنده صنعت کامپیوترهای شخصی در ماه سپتامبر

در سه ماهه سوم سال میلادی جاری گردش مالی ایسوس به ۱۱۷.۸۱۰ میلیارد دلار تایوان رسیده که ۱۴ درصد رشد نسبت به فصل گذشته اما ۱.۲۶ درصد افت نسبت به مدت مشابه سال پیش را نشان می هد. در طول همین مدت گردش مالی MSI به ۲۹.۵۴۳ میلیارد دلار تایوان رسیده که رشد ۳۱ درصدی نسبت به مدت مشابه سال پیش را نمایان میکند. گیگابایت برای سه ماهه سوم سال میلادی جاری گردش مالی ۱۴.۸۸۲ میلیارد دلار تایوان را برای خود به تصویب رسانده که رشد ۶.۳ درصدی نسبت به مدت مشابه سال پیش را نمایان میکند.

با نگاه بر جدول به فروش رسان ماهانه که در بالا آمده، سپتامبر یک ماه خوبی برای هر سه این سازندگان تایوانی بوده است. به خاطر تقاضای قوی برای کارت های گرافیک رده بالا، افزایش حجم توزیع لپ تاپ های گیمینگ و افزایش تمایل مصرف کنندگان برای ارتقا ناشی از ظهور تکنولوژی حقیقت جایزی، سپتامبر یک ماه بسیار پربار بوده است. حدس زده میشوند این روند در طول ماه های باقی مانده از سال میلادی جاری ادامه یابد.

همانطور که از اطلاعات جدول فوق پیدا است، در ماه سپتامبر حجم توزیع محصولات ایسوس نزدیک به ۹ برابر گیگابایت و بیش از ۴ برابر MSI بوده است. با این حال در سال ۲۰۱۶ ایسوس بیش از هر محصول دیگری گوشی موبایل توزیع می کند که حدس زده میشود به ۲۵ میلیون گوشی سری ZenFone برسد، بنابراین شاید در آینده نزدیک قادر باش بیشتر از پادشاه صنعت PC، ایسوس را یک غول در صنعت موبایل موبایل خواند.

این گزارش در برگیرنده گردش مالی حاصل از  به فروش رسان کلیه محصولات است.

*********************

متن از : فرناز ح.

سخت افزار در بخش کامپیوتر , اینترنت و موبایل سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

و گر رسم فنا خواهی که از عالم براندازی
««« »»»
برافشان تا فروريزد هزاران جان ز هر مويت

ایسوس، MSI و گیگابایت، سه برنده صنعت کامپیوترهای شخصی در سپتامبر

TT / 40 — TP / 12%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال