مقابل هر تهدیدی عاشورایی عمل می کنیم


با دیگران به اشتراک بگذارید

مقابل هر تهدیدی عاشورایی عمل می کنیم

خبرگزاری فارس: مقابل هر تهدیدی عاشورایی عمل می‌کنیم

فرمانده نیروی دریایی ارتش با تأکید براینکه «راه ما راه امام حسین (ع) است» نقل کرد: در مقابل هر تهدید و دشمنی عاشورایی عمل می‌کنیم.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از رشت، امیر دریادار حبیب الله سیاری امشب در جمع عزاداران حسینی (ع) فرماندهی تعلیم تخصص های دریایی باقرالعلوم (ع) نداجا با تسلیت ایام عاشورای حسینی (ع) اظهار کرد: امیدواریم عزاداری های ما نکته قبول باشد.

وی ادامه داد: خدا را شکر قرار دهم در مدت پنج سال گذشته توفیق حضور بین جوانان پر شور حسینی (ع) را یافتم و هر فردی هیجان شما را بیند به طور قطع متوجه این موضوع می شود در مقابل هر تهدید و دشمنی عاشورایی عمل می کنید.

فرمانده نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه شعار «راه ما راه امام حسین (ع) است» به معنای عاشورایی عمل کردن است، تصریح کرد: شب عاشورا امام حسین (ع) در اردویی که برپا شده بود چراغ ها را خاموش کردند و فرمودند، هر کس می خواهد برود اما آنها که می مانند آگاهی بدارند فردا شهید می شوند.

سیاری، یاران امام حسین (ع) را با بصیرت خواند و بیان کرد: یاران امام حسین (ع) همراه ایشان به شهادت رسیدند و در تاریخ جاوید و ماندگار ماندند.

وی، مسیر حرکت کارکنان نیروی دریایی راهبردی ارتش ایران را راه امام حسین (ع) عنوان کرد و نقل کرد: امروز هر مکان ضروری باشد با بصیرت و تفکر عاشورایی در مقابل دشمن ایستادگی می کنیم.

فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به اینکه امام حسین (ع) فرمودند؛ برای اصلاح دین جدم و ارزش ها قیام کردم، خاطرنشان کرد: در آن زمان مسیر دین اسلام و ارزش های حاکم بر جامعه تحول یافته بود و دشمنان شمر، یزید و حاکمان زمان بودند.

سیاری به گذشت ۱۴۰۰ سال از قیام عاشورا اشاره کرد و یادآور شد: امروز همان هدف امام حسین (ع) مبنی بر احیای تمدن اسلامی را دنبال می کنیم و دشمنان ما ایالات متحده، رژیم صهیونیستی و استکبار هستند.

وی با بیان اینکه اسلام و ولایت امروز در مقابل دشمن استکباری و رژیم صهیونیستی ایستاده است، اظهار کرد: هدف ما حفظ اسلام و ارزش های اسلامی است.

فرمانده نیروی دریایی ارتش به جنگ نرم و شبیخون فرهنگی دشمن اشاره کرد و اضافه کرد: دشمن به دنبال برطرف کردن ارزش های دینی حاکم بر جامعه است و می خواهد فرهنگ منحط غربی را حاکم کند.

سیاری متذکر شد: امروز جوانان ما با عزاداری امام حسین (ع) به جهان اعلام می کنند در مقابل هر تهدیدی با تفکر عاشورایی می ایستند.

وی با اشاره به اینکه دشمن ما امروز مشخص است و باید در عرصه حاضر باشیم، بیان کرد: روش دشمن را باید بشناسیم و مقابله با آن را آگاهی بداریم تا بتوانیم از خانواده، ملت، ناموس و شرف خود پاسداری کنیم.

فرمانده نیروی دریایی ارتش به پاسداری جوانان در هشت سال زمان پاسداری مقدس از کشور اشاره کرد و نقل کرد: دشمن به دنبال برطرف کردن ارزش های جامعه و تسلط بر کشور بود اما جوانان در مقابل آن ایستادند و ۲۵۰ هزار نفر شهید، ۵۰۰ هزار نفر جانباز و آزاده تقدیم انقلاب اسلامی کردیم.

سیاری با بیان اینکه جوانان کشور در زمان پاسداری مقدس پوزه دشمن را به خاک مالیدند، تصریح کرد: به همت جوانان و تفکر عاشورایی به پیروزی رسیدیم.

وی به رهنمودهای مقام معظم رهبری مبنی براینکه «اگر دشمن بخواهد به کشور ما تعرضی داشته باشد با تیزی خشم جوانان کشور روبرو می شود» اشاره کرد و یادآور شد: امروز جوانان کشور با تفکر عاشورایی و راه امام حسین (ع) پوزه دشمن را به خاک می مالند.

————————————————–

گردآوری از: شهداد ه.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گذشت بر من مسکين و با رقيبان گفت
««« »»»
دريغ حافظ مسکين من چه جانی داد

مقابل هر تهدیدی عاشورایی عمل می کنیم

TT / 49 — TP / 8%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال