اطعام یک هزار نفر از عزاداران حسینی طارم در طرح بصیرت عاشورایی


با دیگران به اشتراک بگذارید

اطعام یک هزار نفر از عزاداران حسینی طارم در طرح بصیرت عاشورایی

خبرگزاری فارس: اطعام یک‌هزار نفر از عزاداران حسینی طارم در نقش بصیرت عاشورایی

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان طارم از اطعام یک‌هزار عزادار حسینی در قالب نقش بصیرت عاشورایی گزارش کرد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از زنجان، حبیب ابراهیمی سه شنبه شب در نقش بصیرت عاشورایی طارم اظهار کرد: امسال نیز مطابق سنوات گذشته اجرای نقش بصیرت عاشورایی در بقاع متبرکه طارم در حال اجرا است.

وی با اشاره به اینکه امسال نقش بصیرت عاشورایی در بقاع شاخص شهرستان اجرایی می شود، افزود: در قالب این نقش برنامه های گوناگونی از جمله خیمه معرفت دایر شده است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان طارم با بیان اینکه در قالب خیمه معرفت نسبت به ارائه مشاوره وقف اقدام می شود، بیان کرد: ارائه خدمات مشاوره در این زمینه تاثیر بسزایی در افزایش مشارکت مردمان داشته است.

وی با اشاره به اینکه ارائه خدمات مشاوره خانواده و پاسخگویی به احکام شرعی مراجعه کنندگان، ارائه مشاوره در زمینه تربیت بچه از جمله خدماتی است که در خیمه معرفت ارائه می شود، افزود: همچنین در این ایام چندین همایش نیز در قالب نقش بصیرت عاشورایی به انجام رسانده شده که از جمله آن همایش لبیک یا حسین(ع) و همچنین همایش شیرخوارگان حسینی است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان طارم با اشاره به اینکه با مدد خیرین در نقش بصیرت عاشورایی نسبت به اطعام عزاداران نیز اقدام شده است، اظهار کرد: در همین راستا به عالیت تاسوعای حسینی یک هزار نفر اطعام شدند.

ابراهیمی با بیان اینکه فردا نیز مهمانی اقامه نماز ظهر عاشورا در بقاع متبرکه به انجام رسانده میشود، افزود: همچنین در روز دوازدهم ماه محرم نیز همایش رهروان زینبی به انجام رسانده خواهد شد.

وی با بیان اینکه این مهمانی از ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه به انجام رسانده خواهد شد، افزود: این برنامه مخصوص زنان و در راستای تبیین نقش حضرت زینب(س) در واقعه عاشورا به انجام رسانده میشود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان طارم با اشاره به اینکه ۲۱ بقعه متبرکه در شهرستان طارم وجود دارد، افزود: طی سال قریب به ۱۰۰ برنامه فرهنگی در این بقاع اجرایی می شود.

وی با اشاره به استقبال مردمان از برنامه های اجرایی اوقاف در امامزادگان بیان کرد: تبدیل بقاع به قطب فرهنگی اصلیترین هدف اوقاف در اجرای این برنامه ها است.

لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در بخش نظر بنويسيد

گردآورنده: پری خ.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

مرا می‌بينی و هر دم زيادت می‌کنی دردم
««« »»»
تو را می‌بينم و ميلم زيادت می‌شود هر دم

اطعام یک هزار نفر از عزاداران حسینی طارم در طرح بصیرت عاشورایی

TT / 56 — TP / 15%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال