ادعای آمریکا مبنی بر ایجاد سپر دفاع موشکی برای دفع موشک های ایران بهانه است


با دیگران به اشتراک بگذارید

ادعای آمریکا مبنی بر ایجاد سپر دفاع موشکی برای دفع موشک های ایران بهانه است

خبرگزاری فارس: ادعای ایالات متحده مبنی بر ایجاد سپر دفاع موشکی برای دفع موشک‌های کشورمان بهانه است

فرمانده ارشد ارتشی روسیه حین رد ادعای واشنگتن در زمینه ایجاد سپر دفاع موشکی برای مقابله با موشک‌های کشورمان و کره شمالی از نقش مشترک پاسداری ای با چین برای مقابله با ایالات متحده گزارش کرد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، یک مقام ارشد ارتشی روسیه از نقش مشترک همکاری پاسداری ای با چین برای مقابله با ایالات متحده گزارش کرد.

به نگاشته خبرگزاری «آسوشیتد پرس» سرلشگر «ویکتور پوزنیکر» رییس ستاد مشترک ارتش روسیه امروز (سه شنبه) پنتاگون را به گسترش سپر دفاع موشکی به عنوان برنامه ای برای هجوم هسته ای متهم کرد.»

وی در نشست امنیتی در چین نقل کرد: «سامانه دفاع موشکی به طور قابل ملاحظه ای توازن سلاح های تهاجمی را عوض کرده و امکان برنامه ریزی بر هجوم پیشگیرانه کارآمدتر را می دهد.»

بر این اساس، روسیه و چین به دفعات دغدغه خود را درباره سپر موشکی ایالات متحده اعلام کرده اند.

فرمانده ارشد ارتشی روسیه اضافه کرد: «کارشناسان ارتشی روسیه بر این باورند که ایالات متحده امید دارد تا با موشک های هسته ای توانایی هجوم به هر منطقه ای از دنیا چون روسیه و چین دست کشف کند.»

سرلشگر پوزنیکر در ادامه اضافه کرد که روسیه و چین اوائل سال جاری رزمایش مشترک شبیه سازی شده را برای دفع حملات موشکی ایالات متحده در نزدیک مرزهای خود به انجام رساندند.

وی اضافه کرد که مسکو و پکن سال بعد نیز چنین رزمایشی را به انجام خواهند رساند.

فرمانده ستاد مشترک روسیه با رد ادعای ایالات متحده مبنی بر این که ایجاد سپر دفاع موشکی برای دفع تهدیدهای موشکی کشورمان و کره شمالی است، نقل کرد:«به بهانه مواجه با تهدید های موشکی کشورمان و کره شمالی، این سامانه در وهله اول برای درگیر شدن با موشک های در حال توسعه روسی و چینی است.»

– ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا نظرات خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد –

نگارش : فرزاد خ.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

آب حيوانش ز منقار بلاغت می‌چکد
««« »»»
طوطی خوش لهجه يعنی کلک شکرخای تو

ادعای آمریکا مبنی بر ایجاد سپر دفاع موشکی برای دفع موشک های ایران بهانه است

TT / 79 — TP / 28%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال