دژاگه: ۳ امتیاز مهمی را گرفتیم/ حق نداریم استراحت کنیم


با دیگران به اشتراک بگذارید

دژاگه: ۳ امتیاز مهمی را گرفتیم/ حق نداریم استراحت کنیم

خبرگزاری فارس: دژاگه: 3 امتیاز اهمیتی می داری را گرفتیم/ حق نداریم خوابیم

هافبک تیم ملی کشورمان نقل کرد: مقابل کره همیشه بازی سختی داشته‌ایم اما امروز توانستیم ۳ امتیاز اهمیتی می داری را بگیریم.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، اشکان دژاگه پس از خوب تری کشورمان مقابل کره جنوبی نقل کرد: شادم که توانستیم این بازی مهم را ببریم. همیشه مقابل کره بازی سختی داشتیم و یک بار دیگر نمایان کردیم اگر تیمی بازی کنیم برنده خواهیم بود. بازیکنان هم واقعا جنگیدند.

وی ادامه داد: پس از مصدومیتی که داشتم شادم که بدون درد بازی کردم اما از همه اصلی تر اینکه ۳ امتیاز را گرفتیم.

ملی بر تن کن فوتبال کشورمان در رابطه با بازی شب عاشورا و فضای معنوی ایجاد شده در ورزشگاه نقل کرد: آگاهی میداریم روز بسیار اهمیتی می داری است و ما هم سعی کردیم ارج بنهیم. مسرتم که تماشاگران را خشنود ساختیم و توانستیم با مدد آنها به پیروزی برسیم.

دژاگه در رابطه با کسب ۱۰ امتیاز از ۴ بازی و شرایط خوب کشور سوریه نقل کرد: بازی امروز خیلی برایمان اهمیتی داشت. در مسابقات خانگی باید ۳ امتیازها را بگیریم. الان ۱۰ امتیازی شدیم اما حق نداریم خوابیم. کشور سوریه هم تیم راحتی نیست. آنها چین را در خانه اش بردند اما ما قادر نبودیم. به همه مسابقات اهمیتی می دارد و امیدوارم امتیازهای ضروری را بگیریم.

–نظرات شما کاربران عزيز براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود–

نگارنده: پيروز ی.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

کامم از تلخی غم چون زهر گشت
««« »»»
بانگ نوش شادخواران ياد باد

دژاگه: ۳ امتیاز مهمی را گرفتیم/ حق نداریم استراحت کنیم

TT / 78 — TP / 39%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال