برگزاری همه پرسی دوم برگزیت قابل قبول نخواهد بود


با دیگران به اشتراک بگذارید

برگزاری همه پرسی دوم برگزیت قابل قبول نخواهد بود

سخنگوی نخست وزیر بریتانیا نقل کرد: برگزاری همه سؤال کنی دوم در پارلمان در زمینه خروج کشور از اتحادیه اروپا، قابل قبول نخواهد بود.

تصویر و عکس   برگزاری همه سؤال کنی دوم برگزیت قابل قبول نخواهد بود

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد به نقل از رویترز، سخنگوی ترزا می نخست وزیر بریتانیا تاکید کرد: به خاطر آنکه رای دادن به برگزیت، رای دوباره به حساب مییاید، چنین اقدامی قابل قبول نخواهد بود.

وی در ادامه تصریح کرد: این مساله لازم و حق نمایندگان است که درباره خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا بحث و تبادل نظر کنند ولی نباید فرصت رای دادن به این مساله را داشته باشند.

سخنگوی ترزا اضافه میکرد: نمایندگان پارلمان باید به دقت روند خروج از اتحادیه اروپا را نکته بررسی گذارند اما دادن حق رای دوم به نمایندگان برای اظهارنظر درباره انتخاب مردمان بریتانیا ، راهکار قابل قبولی نخواهد بود.

وی نقل کرد: پس از خروج از اتحادیه اروپا، بریتانیا هنرپیشگی اصلی در عرصه دنیاای خواهد بود و پس از برگزیت، بریتانیا اقتصادی فعال تر خواهد داشت.

تصمیم بریتانیا برای خروج از اتحادیه اروپا موجب بروز معضلات اقتصادی از جمله کاهش ارزش سهام و افت ارزش پوند شده است.

روند خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا رسما وقتی آغاز خواهد شد که نخست وزیر این کشور ماده ۵۰ معاهده لیسبون را امضا کند. پس از امضای این ماده قانونی، روند ۲ ساله خروج بریتانیا از اروپا آغاز می شود.

*******************

تهیه شده توسط : زيبا ت.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

جايی که يار ما به شکرخنده دم زند
««« »»»
ای پسته کيستی تو خدا را به خود مخند

برگزاری همه پرسی دوم برگزیت قابل قبول نخواهد بود

TT / 43 — TP / 19%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال