مخالفت مقامهای اروپایی با پایان یافتن تحریمهای روسیه


با دیگران به اشتراک بگذارید

مخالفت مقامهای اروپایی با پایان یافتن تحریمهای روسیه

مقامهای ارشد اتحادیه اروپا و ناتو روز دوشنبه خواستار ادامه مکالمه با مسکو شدند ولی در عین حال بر ادامه فشار بر روسیه به دلیل اقداماتش در اوکراین و حمایت از دولت کشور سوریه تاکید کردند.

تصویر و عکس   مخالفت مقامهای اروپایی با پایان کشف کردن تحریمهای روسیه

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد به نقل از خبرگزاری فرانسه، مقامهای اتحادیه اروپا و ناتو خواستار ادامه فشار بر روسیه به دلیل اقداماتش در اوکراین و حمایت از دولت کشور سوریه شده اند. مقامهای اروپا و ناتو همچنین روسیه را به حمایت از آنچه که "بمباران غیر نظامیان سوری در حلب" عنوان کرده اند، متهم نموده اند.

مارتین شولتز رئیس پارلمان اروپا در این باره تاکید کرد: تحریمهای اروپا علیه روسیه مربوط به توافقنامه صلح مینسک است که قرار بوده به چالشها در شرق اوکراین پایان دهد و تا وقتی که همه شرایط مندرج در این توافقنامه اجرایی نشود، تحریمها پایان کشف نخواهد کرد.

شولتز در ادامه به شدت اقدامات روسیه در اوکراین را محکوم کرد ولی در عین حال گفت: باید نوعی از مذاکره و مکالمه با روسیه را حفظ کنیم. ما باید به مسکو اعلام کنیم که اقدامات اشتباه شما را محکوم می کنیم ولی کانا برای مذاکره تا وقتی که آماده باشید، باز خواهد بود.

بعد از شکست تلاش ها برای برقراری آتش بس در کشور سوریه و حملات جنگنده های سوری و روسی به حلب، کشورهای غربی به طور علنی از مسکو به دلیل حمایت از دولت دمشق نقد کرده اند.

برخی نمایندگان اروپایی خواستار اعمال تحریمهای تازه علیه روسیه به دلیل مشارکت در حملات هوایی در کشور سوریه شده اند.

فرانسه و ایالات متحده نیز خواستار تحقیقات درباره جنایات جنگی در شرق حلب شده اند. دونالد تاسک رئیس شورای اروپایی نیز گفت: اوضاع در اروپا به خصوص برای کشورهای شرقی شامل لهستان، اسلواکی و کشورهای بالتیک بسیار خطرناک شده است.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا اروپا به دلیل حمایت مسکو از دولت دمشق، تحریمهای بیشتری را علیه مسکو اعمال می کند ، گفت: تنها پاسخ این است که تحریمهایی که قبلا وضع شده، ادامه خواهد یافت.

کشورهای غربی روسیه را به دخالت در تحولات شرق اوکراین متهم کرده و تحریمهای اقتصادی و سیاسی زیادی را علیه مسکو اعمال کرده اند. سطح روابط روسیه و غرب به دلیل بحران اوکراین به پایین ترین حد بعد از جنگ دنیاای دوم رسیده است.

— با تشکر از انتخاب شما کاربر عزيز —

نگارنده : پاكمهر و.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

عشرت شبگير کن می نوش کاندر راه عشق
««« »»»
شب روان را آشنايی‌هاست با مير عسس

مخالفت مقامهای اروپایی با پایان یافتن تحریمهای روسیه

TT / 54 — TP / 14%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال