بیرانوند: همه رقیبان را شکست مى دهیم


با دیگران به اشتراک بگذارید

بیرانوند: همه حریفان را شکست مى دهیم

دروازه بان کامیاب تیم ملى که چهارمین دیدار در مسیر جام جهانى را نیز با بسته نگه داشتن دروازه اش خاتمه داد، رمز صعود به روسیه را پیروزى در دیدارهاى خانگى آگاهی داشت.

تصویر و عکس بیرانوند: همه حریفان را شکست مى دهیم

به گزارش “ورزش سه”، علیرضا بیرانوند که در برابر کره جنوبى نیز کامیاب به بسته نگه داشتن دروازه اش شد، درباره این بازى نقل کرد: این ۳ امتیاز را به مردمان کشورم که با شور حسینی به استادیوم آمدند تقدیم می‌کنم و واقعا این برد را به امام حسین تقدیم می‌کنم که مدد زیادی به ما کرد تا برنده بازی باشیم.

وى در ادامه درباره کره جنوبى و شرایط حریف نقل کرد: کره تیم بانظمی است که همیشه مدعی حضور در جام دنیاای است و ما امروز نمایان کردیم که برای رفتن به جام دنیاای باید همه حریفان‌مان را در خانه غلبه کنیم.

دروازه بان کامیاب تیم ملى در خصوص حضور پرشور هواداران و گاز زنی که در استادیوم به راه افتاده بود، نقل کرد: از همه هواداران ممنونم که همه چیز را رعایت کردند و واقعا فکر نمی‌کردم که آنها اینطور به استادیوم بیایند. به نظرم برنامه‌ریزی بسیار خوبی شده بود و بزرگترین حسینیه را در کل جهان را به راه انداختند که بسیار لذت داشت.

-اگر پيشنهادى داريد در قسمت نظر بنويسيد-

تهیه کننده: پيروز ی.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

نرگسش عربده جوی و لبش افسوس کنان
««« »»»
نيم شب دوش به بالين من آمد بنشست

بیرانوند: همه رقیبان را شکست مى دهیم

TT / 24 — TP / 12%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال