دژاگه: با مدد خدا به جام بین المللی می رسیم


با دیگران به اشتراک بگذارید

دژاگه: با کمک خدا به جام جهانی می رسیم

کاپیتان تیم ملی فوتبال کشورمان در بازی کره هم مثل بقیه بازیکنان تیم ملی عقیده دارد از هیچ تک موقعیت و مسابقه‌ای نباید به راحتی گذشت.

تصویر و عکس دژاگه: با مدد خدا به جام دنیاای می رسیم

به گزارش “ورزش‌ سه”، اشکان دژاگه که در میکسدزون با خبرنگاران گفتمان می‌کرد درباره پیروزی مقابل کره جنوبی گفت: بازی امروز خیلی اهمیتی داشت. باید تلاش کنیم تمام سه امتیازهای بازی‌های خانگی را بگیریم. اکنون ۱۰ امتیاز داریم اما باید برای بازی با کشور سوریه تهیه شویم. این تیم حریف راحتی نیست. آن‌ها در چین میزبان را غلبه کردند در حالی که ما قادر نبودیم. باید دقت کنیم و در تمام بازی‌ها از دقیقه اول تا آخر خوب فعالیت کنیم تا با مدد خداوند به جام دنیاای برسیم.

دژاگه عقیده دارد این پیروزی ناشی از جنگ ۹۰ دقیقه‌ای بازیکنان تیم ملی بود. او گفت: نمایان کردیم که اگر مانند یک تیم بازی کنیم هر بار می‌توانیم کره را غلبه کنیم. بازیکنان امروز جنگیدند و من از بازی خودم بسیار راضی‌ام و شادم که قادر بودم پس از ۵ هفته مصدومیت،‌ بدون درد بازی کنم و از همه چیز مهم‌تر اینکه شادم سه امتیاز خانگی را از این بازی گرفتیم.

نمایان کردیم که اگر مانند یک تیم بازی کنیم هر بار می‌توانیم کره را غلبه کنیم. بازیکنان امروز جنگیدند و من از بازی خودم بسیار راضی‌ام و شادم که قادر بودم پس از ۵ هفته مصدومیت،‌ بدون درد بازی کنم و از همه چیز مهم‌تر اینکه شادم سه امتیاز خانگی را از این بازی گرفتیم.

————————————-

مطلب از : سهراب ه.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بس بگشتم که بپرسم سبب درد فراق
««« »»»
مفتی عقل در اين مسله لايعقل بود

دژاگه: با مدد خدا به جام بین المللی می رسیم

TT / 45 — TP / 19%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال