بورک جعفری را مشابه دخانیات بپیچید (۲ عکس)


با دیگران به اشتراک بگذارید

بورک جعفری را مانند سیگار بپیچید

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩

تصویر و عکس بورک جعفری را مانند دخانیات بپیچید

بورک جعفری را مانند دخانیات بپیچید 

شما قادر هستید این غذا را که لقمه است را برای پیک نیک ها و خارج شدن ها بهره گیرید و از دور هم بودن با خانواده صفا بکنید. شیوه پخت نوعی بورک که به شکل دخانیات پیچیده شده است را به شما تعلیم می دهیم. امیدواریم صفا بکنید.

مواد ضروری:

۳۰۰ گرم تخم مرغ رنده شده
۲۰۰ گرم جعفری
۱۰۰ گرم پیازچه
۲۵ گرم کره
به تعداد ضروری خمیر یوفکا
به مقدار ضروری نمک و فلفل مشکی
روغن برای تفت دادن
تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس بورک جعفری را مانند دخانیات بپیچیدروش تهیه:
۱. ابتدا جعفری را بشویید، سپس آن را در سبدی بریزید تا کاملا خشک شود. بعد آن را ریز تهیه کند کنید.پیازچه ها را هم پس از زدودن و شستن ریز تهیه کند کنید. حالا در یک ظرف مناسب تخم مرغ،پیازچه تهیه کند شده ، کره و جعفری تهیه کند شده را بریزید و پس از ریزش نمک و فلفل با هم خوب ترکیب نمایید.

۲. خمیر یوفکا را به شکل مثلث های بزرگ خوبش دهید و آنها را روی یک سطح مناسب گذارید. با دست کمی سطح خمیر را خیس کنید. تقریبا در انتهای قسمت مثلثی خمیر ها به صورت افقی به اندازه ۱ ق س از مخلوط تخم مرغ،پیازچه و جعفری بریزید. حالا گوشه های خمیر را روی مواد قرار بدهید، سپس لبه پایینی خمیر را روی مواد قرار بدهید و آنها را لوله کنید. هر تعداد که می شود بورک ها را به همین شکل تهیه کنید.

۳. تابه عالی ای را روی حرارت گذارید و داخل آن روغن بریزید؛ طوری که بورک ها کاملا داخل آن تفت داده شوند. زمانی روغن کاملا داغ شد، بورک ها را داخل آن گذارید و تمامی سطح آنها را تفت دهید. سعی کنید تمامی سطح بورک ها خوب تفت داده شود.دقت کنید که مرتب آنها را جابه مکان کنید تا نسوزند.

۴. پس از اینکه بورک ها تفت داده شدند، آنها را از تابه در آورید و در سطح مشبکی گذارید تا روغن زاید آنها کاملا گرفته شود، سپس در ظرف مخصوصی که برای سر سفره آوردن تهیه کرده اید بریزید وسرو کنید.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال