فرهنگ حسینی مانع تسلط غرب بر ایران شده است


با دیگران به اشتراک بگذارید

فرهنگ حسینی مانع تسلط غرب بر ایران شده است

خبرگزاری فارس: فرهنگ حسینی مانع تسلط غرب بر کشورمان شده است

رئیس شورای اسلامی شهر قدس گفت: فرهنگ غنی حسینی مانع تسلط غرب بر کشورمان شده است.

بهزاد هرمزی در حاشیه مهمانی عزاداری سالار و سرور شهیدان ابا عبدالله حسین(ع) در مکالمه با خبرنگار خبرگزاری فارس در غرب استان تهران اظهار کرد: باید آگاهی بداریم که امام حسین(ع) چرا بعد از گذشت قرن ها اینشکلی در قلب ها مکان دارند.

رئیس شورای اسلامی شهر قدس افزود: امام حسین(ع) برای این جاودانه شدند که برای دین اسلام، بقای قرآن و حکومت پیامبر و اصلاح امت جدشان قیام کردند.

وی تصریح کرد: از آنجایی که امروز دنیا به دهکده دنیاای مبدل شده است هر یک از کشورهای شرق و غرب در تلاش هستند تا جمعیت دنیا را به طرف خود کشیده و آنها را تحت سیطره و تسلط خود درآوردند و به خوبی روشن است که جهان غرب تاکنون قادر نبوده و قادر نیست با توسل به زور به اهداف سلطه جویانه خود برسد.

هرمزی با اشاره به لزوم ترویج فرهنگ غنی ایثار و شهادت خاطرنشان کرد: آنچه باعث جذابیت ملت ها می شود فرهنگ است و ما نیز در بر می داری فرهنگ غنی حسینی هستیم و باکی از جهان شرق و غرب نداریم لذا باید تلاش کنیم فرهنگ عاشورایی و فرهنگ کلاسیک امام حسین(ع) را در زندگی مان جاری و حفظ کنیم.

وی در پایان از مردمان خواست کرد: در این ایام با رعایت نظافت شهری در خیابان ها و کوچه ها مدد حال نیروهای زحمتکش خدمات شهری باشند.

***نظرات شما کاربران عزيز براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود***

نگارنده: ترانه ق.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

من آن شکل صنوبر را ز باغ ديده برکندم
««« »»»
که هر گل کز غمش بشکفت محنت بار می‌آورد

فرهنگ حسینی مانع تسلط غرب بر ایران شده است

TT / 29 — TP / 12%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال