فاضلاب های صنعتی و خانگی سد ماملو را تهدید می کند/ رودخانه جاجرود هدف جریان فاضلاب قرار گرفته است


با دیگران به اشتراک بگذارید

فاضلاب های صنعتی و خانگی سد ماملو را تهدید می کند/ رودخانه جاجرود هدف جریان فاضلاب قرار گرفته است

خبرگزاری فارس: فاضلاب‌های صنعتی و خانگی سد ماملو را تهدید می‌کند/ رودخانه جاجرود هدف جریان فاضلاب قرار گرفته است

عضو شورای مناسب استان‌ها گفت:‌ فاضلاب‌های صنعتی و خانگی سد ماملو را تهدید می‌کند و رودخانه جاجرود هدف جریان فاضلاب قرار گرفته است.

محمد قانبیلی در مکالمه با خبرنگار خبرگزاری فارس در شمال استان تهران در رابطه با وضع زیرساخت های بهداشتی در استان تهران اظهار کرد: بوجود آیی زیرساخت های فاضلاب در تهران اقدامی نو و تازه است.

عضو شورای مناسب استان ها تصریح کرد: از ۵۰ سال قبل، سیاست شکل دهی به زیرساخت های فاضلاب استارت نخورده بود و اجرای این سیاست به یک دهه هم نمی رسد.

قانبیلی با تأکید بر اینکه زیرساخت های فاضلاب در استان تهران ساختاری ضعیف دارد، افزود: توجه به رشد زیرساخت های فاضلاب در سر تا سر کشور ایده ای نو و تازه است.

عضو شورای مناسب استان ها با اشاره به اینکه اقدامات خوبی در بحث زیرساخت های فاضلاب انجام شده است اما خشنود سازنده نیست، تصریح کرد: باید منتظر ماند تا شاهد اتفاقات خوبی در این زمینه باشیم.

قانبیلی با بیان اینکه جمع آوری فاضلاب نه تنها یک مقوله بهداشتی است، بلکه برای شهرداری ها منبع درآمدزایی هم به حساب مییاید، افزود: شهرداری ها با جمع آوری فاضلاب قادر هستند از بازیافت آب آن برای آبیاری فضای سبز شهر بهره گیرند.

عضو شورای مناسب استان ها با تأکید بر اینکه از دو سال قبل در پردیس استارت احداث حدود ۶ تصفیه خانه زده شده است، تصریح کرد: سد ماملو هم در آستانه تهدید جدی فاضلاب های صنعتی و خانگی شهرستان پردیس قرار دارد.

قانبیلی با بیان اینکه دولت تدبیر و امید مصمم به رفع ناپاکیهای زندگی کرد محیطی به مخصوص جریان های تهدیدکننده فاضلابی برای سد ماملو است، تصریح کرد: دولت در این راستا تصمیم مهم شماریده و مبالغ خوبی اختصاص داده است.

عضو شورای مناسب استان ها با تأکید بر اینکه از جمله زیستگاه های طبیعی در شرق تهران که از مناطق هدف جریان فاضلاب بوده، رودخانه جاجرود است، گفت: هم اکنون امروز شاهد این مشکلات هستیم.

-با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، يارى نماييد-

تهیه کننده: شهداد ه.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

جلوه گاه طاير اقبال باشد هر کجا
««« »»»
سايه‌اندازد همای چتر گردون سای تو

فاضلاب های صنعتی و خانگی سد ماملو را تهدید می کند/ رودخانه جاجرود هدف جریان فاضلاب قرار گرفته است

TT / 35 — TP / 11%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال