لزوم شناسایی ظرفیت اقتصادی مناطق مختلف در قزوین/ کارآمدی نقش به سزایی در پیشرفت اقتصادی جامعه دارد


با دیگران به اشتراک بگذارید

لزوم شناسایی ظرفیت اقتصادی مناطق مختلف در قزوین/ کارآمدی نقش به سزایی در پیشرفت اقتصادی جامعه دارد

خبرگزاری فارس: لزوم شناسایی ظرفیت‌ اقتصادی مناطق گوناگون در قزوین/ کارآمدی نقش به‌سزایی در پیشرفت اقتصادی جامعه دارد

رئیس گردهمایی بسیج استان قزوین گفت: باید تلاش شود ظرفیت اقتصادی مناطق گوناگون که تاکنون تشخیص داده نشده نکته شناسایی قرار گیرد چراکه در کارآمدی و بهره‌وری نقش به سزایی در پیشرفت اقتصادی جامعه دارد.

مرتضی روزبه در حاشیه نشست هیأت رئیسه مجامع استان قزوین که در تالار جلسات شهید پرویز سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین به انجام رسانده شد، در مکالمه با خبرنگار فارس در قزوین اظهار داشت: مردمان جامعه با تبعیت از فرمایشات رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) حکم بی عدالتی و بی کفایتی رژیم پهلوی را گرفتند و انقلاب اسلامی را پایه گذاری کرده و با اتحاد و همبستگی در مقابل توطئه های دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایستادگی و مقاومت کردند.

وی عنوان کرد: اصل صحبت بسیج تبعیت و پیروی از فرمایشات مقام معظم رهبری بوده که این موضوع در تمام اقشار بسیج به صورت سلسله مراتب رعایت و اجرا می شود.

رئیس گردهمایی بسیج استان قزوین با بیان اینکه در این استان مدل توسعه منطقه ای وجود ندارد، اضافه کرد: باید مدل توسعه منطقه ای در استان قزوین دیزاین و اجرا شود که تلاش می شود این مدل از کلکسیون بسیج ایجاد و بوجود آید.

روزبه با اشاره اهمیت پیشرفت اقتصادی جامعه تصریح کرد: هر فرصت اقتصادی که در هر منطقه وجود دارد باید برای تمام مردمان جامعه به منزله چاه نفت باشد که در این صورت راهبرد اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل از شعار به عمل تحقق کشف میکند.

وی خاطرنشان کرد: باید تلاش شود ظرفیت اقتصادی مناطق گوناگون که تاکنون تشخیص داده نشده نکته شناسایی قرار گیرد چراکه در کارآمدی و بهره وری نقش به سزایی در پیشرفت اقتصادی جامعه دارد.

رئیس گردهمایی بسیج استان قزوین یادآور شد: سرمایه گذاری شغلی با نگاه اقتصاد مقاومتی همراه بوده که اصول کلی اقتصاد مقاومتی از سوی مقام معظم رهبری تبیین شده و باید اقدامات و فعالیت ها در این مسیر با همت و تلاش انجام شود.

روزبه با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری طی سال ۸۲ در مسافرت به استان قزوین مطرح کرد: سند محکم صحبت ولایت در این استان وجود دارد که باید به فرهنگ و عمل در استان قزوین مبدل شده و در زمینه پیشرفت و توسعه آن گام های ارزنده ای برداشته شود.

این مسؤول عنوان کرد: هدف کلی از تشکیل مجامع استانی تحق اهداف اسلامی بوده که حفظ، انسجام و ارتقاء نیروهای انقلابی برای کادرسازی انقلاب اسلامی و مدد به کارآمدسازی نظام اسلامی با مسئله کشف کنی و دادن ایده را به همراه دارد.

رئیس گردهمایی بسیج استان قزوین با اشاره به اهمیت صحبت سازی حول صحبت ولایت که تبلور آن در فرمایشات مقام معظم رهبری است، بیان کرد: در این زمینه کمیسیون نقش نخبگان در حفظ و تاثیر گذاری مجامع، کمیسیون سبک زندگی اسلامی، کمیسیون اقتصاد مقاومتی، کمیسیون تعامل با ادارات، کمیسیون تدوین برنامه های بسیج و کمیسیون دشمن شناسی تشکیل شده است.

_________________________________

تهیه و تدوین: آزيتا و.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بود که مجلس حافظ به يمن تربيتش
««« »»»
هر آن چه می‌طلبد جمله باشدش موجود

لزوم شناسایی ظرفیت اقتصادی مناطق مختلف در قزوین/ کارآمدی نقش به سزایی در پیشرفت اقتصادی جامعه دارد

TT / 46 — TP / 10%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال