پیشرفت ۷۶ درصدی بیمارستان تکاب


با دیگران به اشتراک بگذارید

پیشرفت ۷۶ درصدی بیمارستان تکاب

خبرگزاری فارس: پیشرفت 76 درصدی بیمارستان تکاب

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی از پیشرفت ۷۶ درصدی بیمارستان تکاب گزارش کرد.

داریوش نصر امروز در مکالمه با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار داشت: دولت اهتمام جدی برای اتمام آپارتمان های دولتی نیمه کاره در شهرهای گوناگون آذربایجان غربی دارد.

وی با بیان اینکه در این خصوص بیمارستان شهرستان تکاب در دست اجرا است، تصریح کرد: این بیمارستان نیمه کاره با تمام توان مراحل اجرایی خود را میگذراند و عملات اجرای این ساختمان به عهده اداره راه و شهرسازی اتان است.

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: این ساختمان بیمارستان که در قالب نقش تکمیل بیمارستان ۶۴ تخت استراحت کنی تکاب در حال اجرا است، ۷۶ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و حدس زده میشود سال آینده به بهره برداری برسد.

این مسؤول با بیان اینکه برای به بهره برداری رسیدن این بیمارستان نیازمند ایجاد زیرساخت های مورد نیاز هستیم، اعلام کرد: ضروری است شرکت های خدمات منتقل کن نیز در واگذاری خدمات به این بیمارستان در کوتاه ترین وقت ممکن اقدام کنند.

نصر با بیان اینکه در مسافرت ریاست جمهوری نیز معضل اعتباری این بیمارستان مطالعه شده و ۶۰ میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل این بیمارستان انتخاب شده است، ادامه داد: با بهره برداری از این بیمارستان شاهد تغییر بزرگی در بخش درمان این شهرستان خواهیم بود.

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی یادآور شد: پروژه های عمرانی سایر سیستم های اجرایی استان نیز در دست اجرا است که تلاش می شود پروژه های عمرانی در کوتاه ترین وقت ممکن مراحل اجرایی خود را طی و به مرحله بهره برداری برسند.

این مسؤول با بیان اینکه اداره راه و شهرسازی خوب ترین مجری اجرای آپارتمانهای دولتی است، اعلام کرد: در صورتی که اجرای ساختمان ها به این اداره واگذار شود مراحل اجرایی با سرعتتر خواهد بود و علاوه بر این شاهد اجرای ساختمان مقاوم تر و منطبق با استاندارد نیز خواهیم بود.

– با تشکر از انتخاب شما –

تهیه کننده : دل آرام د.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

خرقه زهد و جام می گر چه نه درخور همند
««« »»»
اين همه نقش می‌زنم از جهت رضای تو

پیشرفت ۷۶ درصدی بیمارستان تکاب

TT / 32 — TP / 10%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال