اعلام روزشمار هفته پیوند اولیاء و مربیان در قزوین


با دیگران به اشتراک بگذارید

اعلام روزشمار هفته پیوند اولیاء و مربیان در قزوین

خبرگزاری فارس: اعلام روزشمار هفته پیوند اولیاء و مربیان در قزوین

همزمان با فرارسیدن هفته پیوند اولیاء و مربیان، روزشمار این هفته در استان قزوین اعلام شد.

یوسف جعفری زاده امروز در مکالمه با خبرنگار فارس در قزوین اظهار داشت: همزمان با فرارسیدن هفته پیوند اولیاء و مربیان راهبرد این هفته با عنوان«اقدام و عمل، تعامل خانه و مدرسه، رشد و بالندگی دانش آموزان» مشخص شده است.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه هفته پیوند اولیاء و مربیان از ۲۴ تا ۳۰ ماه مهر جاری نامگذاری شده، نامگذاری این هفته نشانگر اهمیت و نقش اولیاء در حوزه آموزش و پرورش است.

رئیس اداره انجمن اولیاء و مربیان اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین عنوان کرد: بر اساس روزشمار تاریخ و تقویم در هفته پیوند اولیاء و مربیان، برنامه های گوناگونی در این استان حدس زده شده است.

جعفری زاده مطرح کرد: نخستین روز از هفته پیوند اولیاء و مربیان در ۲۴ ماه مهر جاری با عنوان «پیوند اولیاء و مربیان، نقش نهاد خانواده در ارتقای نظام تعلیم و تربیت»، دومین روز آن در ۲۵ ماه مهر جاری با عنوان «نقش اجلاسهای اولیاء و مربیان مدارس در توسعه تعلیمهای مجلسی و غیررسمی» و سومین روز از هفته پیوند اولیاء و مربیان در ۲۶ ماه مهر جاری با عنوان «دانش آموز فعال، خانواده شاداب، جامعه با شادمانی» نامگذاری شده است.

این مسؤول یادآور شد: همچنین در روز شمار هفته پیوند اولیاء و مربیان، روز سه شنبه ۲۷ ماه مهر جاری با نام «پیوند اولیاء و مربیان، خانواده رسانه و تکنولوژی اطلاعات» و روز چهارشنبه ۲۸ ماه مهر جاری با عنوان «پیوند اولیاء و مربیان، توسعه مشارکت های فکری، تخصصی و مهارتی اولیاء در آموزش و پرورش» نامگذاری شده است.

رئیس اداره انجمن اولیاء و مربیان اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین تصریح کرد: از سایر روزشمارهای هفته پیوند اولیاء و مربیان می شود به نامگذاری «پیوند اولیاء و مربیان، خانواده، اقتصاد مقاومتی، حمایت از کالای ایرانی» در روز پنج شنبه ۲۹ ماه مهر جاری و «پیوند اولیاء و مربیان، نقش والدین در تقویت فرهنگ نماز و عفاف فرزندان» در روز جمعه ۳۰ ماه مهر جاری اشاره کرد.

***لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در بخش نظر بنويسيد***

نگارش توسط: فراز م.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

صراحی ای و حريفی گرت به چنگ افتد
««« »»»
به عقل نوش که ايام فتنه انگيز است

اعلام روزشمار هفته پیوند اولیاء و مربیان در قزوین

TT / 30 — TP / 8%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال