ایجاد مرکز شتاب دهی در دانشکده فنی و حرفه ای چمران رشت


با دیگران به اشتراک بگذارید

ایجاد مرکز شتاب دهی در دانشکده فنی و حرفه ای چمران رشت

خبرگزاری فارس: ایجاد مرکز شتاب‌دهی در دانشکده فنی و حرفه‌ای چمران رشت

مدیرکل ارتباطات و تکنولوژی اطلاعات گیلان از ایجاد مرکز شتاب‌دهی در راستای حمایت از اجرای طرح‌های دانشجویی در دانشکده فنی و حرفه‌ای چمران رشت گزارش کرد.

فرزاد توکلی امروز در مکالمه با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به انعقاد تفاهمنامه همکاری مشترک اداره کل ارتباطات و تکنولوژی اطلاعات گیلان با دانشکده فنی و حرفه ای شهید چمران رشت اظهار کرد: تفاهمنامه مذکور با هدف معرفی، هدایت و حمایت از ایده ها و کسب و کار نوپا در حوزه تکنولوژی و اطلاعات منعقد شده است.

وی از ایجاد مرکز شتاب دهی برای حمایت از اجرای نقشهای دانشجویی در دانشکده فنی و حرفه ای شهید چمران رشت گزارش کرد و اضافه کرد: انعقاد تفاهمنامه مذکور ایجاد مسیر تازه ای بین دانشگاه، دولت و صنعت است.

مدیرکل ارتباطات و تکنولوژی اطلاعات گیلان با تأکید بر نوآوری های فناورانه در راستای ایجاد شغل و توسعه و شکوفایی استان و کشور، بیان کرد: نوآوری های فناورانه باید منجر به معرفی و حمایت عالی در مسیر صحیح شده و ارتقای گیلان را دارا باشد.

توکلی، جریان بوجود آیی و طرح ایده از بستر دانشگاه ها و فرآیند تجاری سازی با استفاده از شتاب دهنده ها را حائز اهمیت خواند و تصریح کرد: نقش دانشجویان و مراکز دانشگاه های در خلق ایده های جدید اهمیتی می دارد.

وی به نقش دولت در ایجاد بستر عالی برای تجاری سازی و خلق ثروت اشاره کرد و گفت: پنج برنامه در حوزه آی .تی توسط وزارت ارتباطات و تکنولوژی اطلاعات در کشور در حال اجرا است.

مدیرکل ارتباطات و تکنولوژی اطلاعات گیلان با اشاره به اجرای طرح دولت الکترونیکی، خاطرنشان کرد: اجرای طرح مذکور در کاهش ترددها و مسافرت های شهری مؤثر است.

توکلی، ایجاد اتوماسیون و سامانه های اداری را سبب کاهش مصرف کاغذ عنوان کرد و یادآور شد: سامانه مکانیزه اداری بین استانداری و فرمانداری های گیلان افتتاح شده و این امر در کاهش مصرف کاغذ مؤثر است.

وی با بیان اینکه افتتاح مرکز توانمندسازی با مدد پارک علم و تکنولوژی گیلان از جمله برنامه های اداره کل ارتباطات و تکنولوژی اطلاعات استان است، اظهار کرد: مرکز مذکور به منظور ارائه خدمات به گروه ها ایده توجه کن در گیلان افتتاح می شود.

***لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در انتهاي صفحه براي ما بنويسيد***

نگارش توسط: شكوفه ک.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

به لطف خال و خط از عارفان ربودی دل
««« »»»
لطيفه‌های عجب زير دام و دانه توست

ایجاد مرکز شتاب دهی در دانشکده فنی و حرفه ای چمران رشت

TT / 41 — TP / 11%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال