حامله شدن این بانو از همسر مرده اش (۳ عکس)


با دیگران به اشتراک بگذارید

باردار شدن این زن از شوهر مرده اش

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩

تصویر و عکس حامله شدن این زن از شوهر فوت شده اش

حامله شدن این زن از شوهر فوت شده اش 

در قوانین هر کشوری حامله شدن از شوهری که فوت شده است فرق می دارد و زن فرانسوی قصد دارد تا از شوهر خود که بر اثر سرطان فوت شده است حامله شود. فبین ژوستل که اکنون ۳۹ ساله است، ماه هاست تلاش می کند از شوهر ازدنیا رفته خود حامله شود .

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس حامله شدن این زن از شوهر فوت شده اش

فبین ژوستل که اکنون ۳۹ ساله است، ماه هاست تلاش می کند از شوهر ازدنیا رفته خود حامله شود.او قصد دارد با اسپرم یخ زده شوهرش که به دلیل ابتلا به سرطان فوت کرد، عمل لقاح را به انجام رساند.همسر وی به دلیل اینکه بیم داشت شیمی درمانی موجب عقیم شدنش شود، اجازه منجمدسازی اسپرم خود را داد. با این حال، سیستم قضایی فرانسه خواست ژوستل را ابتدا رد کرد،

تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس حامله شدن این زن از شوهر فوت شده اش

اما دادگاه تجدیدنظر برای رسیدگی به این پرونده در جریان است.در فرانسه، لقاح مصنوعی بعد از مرگ همسر ممنوع است و به گزارش پارس ناز بهره گیری از اسپرم یخ زده در صورتی جایز است که شخص اهداکننده آن را تایید کند. این در حالی است که اندکی قبل در آلمان یک بیوه ۲۹ ساله در نویبراندنبورگ قادر بود از دادگاه رای بگیرد تا از همسر ازدنیا رفته خود فرزند دار شود.

در این پرونده این زوج سلول ها را منجمد کرده بودند. بعد از تصادف مرگبار شوهر با موتوسیکلت، بیمارستان در وهله اول از باز پس دادن این سلول ها خودداری کرده بود.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال