جدال اوباما با دموکرات های سنا برای تمدید قانون ضد ایرانی


با دیگران به اشتراک بگذارید

جدال اوباما با دموکرات های سنا برای تمدید قانون ضد ایرانی

خبرگزاری فارس: جدال اوباما با دموکرات‌های سنا برای تمدید قانون ضد ایرانی

برخی سناتورهای دموکرات ایالات متحده خواهان تمدید قانونی که حوزه انرژی کشورمان را هدف قرار گرفته است، شدند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، دولت اوباما رییس جمهور ایالات متحده اینک با برخی سناتورهای دموکرات این کشور بابت تمدید قانونی که حوزه انرژی کشورمان را نشانه رفته و در سال ۱۹۹۶ به ثبت رسانده شد، در کش و قوس قرار گرفته است.

به نگاشته وبگاه «رول کال» همزمان با پایان قانون تحریم های کشورمان که ۳۱ دسامبر به انتها می رسد، چندین سناتور دموکرات این کشور خواستار تمدید آن شده اند.

این در حالی است که دولت اوباما و دیگر قدرت های دنیاای خلال مذاکره هسته ای با کشورمان با صرف نظر کردن از همه تحریم های بخش انرژی کشورمان موافقت کرده بودند.

بر این اساس، هفت سناتور دموکرات ایالات متحده هفته گذشته در نامه ای خطاب به «میچ مک کنل» رهبر اکثریت جمهوریخواهان خواهان برنامه ریزی برای رای دادن جهت تصویب مجدد این قانون در اولین نشست سنا بعد از انتخابات تازه ایالات متحده شدند.

سناتورهای دموکرات در نامه خود به رهبر اکثریت جمهوریخواه سنا تاکید نمودند، تصویب این لایحه اطمینان مسلمی را برای واشنگتن تضمین می کند که بر اساس آن ایالات متحده از ساز و کار های اعمال تحریم ها برای حفاظت از امنیت ملی برخوردار است.

یک مقام قصر سفید در واکنش به این نامه نقل کرد: «اگر این قانون منقضی شود، مانعی در برابر قدرتمندی قصر سفید در اعمال تحریم ها علیه کشورمان در حوزه انرژی، البته در صورت نقض توافق از سوی این کشور نخواهد شد. ما می توانیم هر اقدامی را در وقت ریاست دیگر دولتمردانمان به انجام رسانیم.»

– نظر يادتان نرود –

گردآوری توسط : بينا ح.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

من که باشم در آن حرم که صبا
««« »»»
پرده دار حريم حرمت اوست

جدال اوباما با دموکرات های سنا برای تمدید قانون ضد ایرانی

TT / 52 — TP / 20%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال