طالع بینی ۲۱ مهر سال ۱۳۹۵


با دیگران به اشتراک بگذارید

طالع بینی ۲۱ مهر سال ۹۵

تصویر و عکس سرنوشت خوانی 21 مهر سال ۹۵

شرایط کیهانی موجود باعث شده اند که امروز رفتار خیلی منطقی و عاقلانه ای نداشته باشید.

چندین لغت برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که ۲۱ مهر متولد شده ای، تولدت مبارک! امسال قادر هست فرصت های اقتصادی غیر منتظره ای را برای شما به همراه داشته باشد، اما باید احتیاط کنید، زیرا این موقعیت ها ریسک هایی را نیز برای شما به همراه خواهند داشت. امسال زمان خوبی است برای این که شانس خودتان را آزمایش کنید، اما باید ابتدا همه جوانب را انتخاب کرده و احتمال هر خطری را چک کنید. اگر نمی خواهید این موقعیت ها را از دست بدهید زیاد درنگ نکنید، در غیر این صورت آنها را برای همیشه از دست داده و حسرت به دل خواهید ماند. اگر رویای این را در سر می پرورش داده اید که با نیمه گمشده خود آشنایی پیدا کنید، امسال امکان می دارد برای شما همان هدیه ای که آرزویش را داشته اید به ارمغان بیاورد. سعی کنید زمانتان را به انجام کارهایی طی بکنید که از آنها صفا میکنید، زیرا در ضمن انجام این کارها است که قادر خواهید بود فرد مورد علاقه تان را یابید. اگر شریک زندگی خود را قبل از این کشف کرده اید از امسال به عنوان فرصتی برای تحکیم و بخشیدن جان جدیدی به روابط خود بهره گیرید.

متولد ماه فروردین (بره):

امروز داشتن نظم و ترتیب در کارهایتان قادر هست بسیار دشوار باشد، اما خوشبختانه این وضعیت شما شکوه و شکایت دیگران را برایتان به همراه نخواهد داشت، چرا که آنقدر سرگرم کارهای خودشان هستند که حتی متوجه این حالت شما نخواهند شد. با وجود این که مسائل عاطفی به توجه شما نیاز دارند، عملی کردن ایده هایی که برای این کار نیاز دارید کار سختی خواهد بود. خوب ترین کار این است که خیلی عمل گرایانه با این وضعیت برخورد نکنید و به احساساتتان اجازه بدهید که مهار اوضاع را در دست بگیرند. شما از این که همیشه تکیه گاه دیگران باشید خسته شده اید، ولی اکنون زمان خوبی برای این که بخواهید دیگران را از خود آزرده کنید نیست.

متولدین اردیبهشت ماه (گاو):

شما ترجیح می دهید بر اساس حقیقتهای قطعی و تحول ناپذیر بر آن شوی کنید. با این وجود در حال حاضر منطقتان امروز خیلی خوب فعالیت نمیکند و قادر هست باعث شود تصمیمات اشتباهی بگیرید. آنچه می بینید با واقعیت تفاوت کردهد و امکان می دارد از آنچه می شنوید برداشت اشتباهی داشته باشید. شاید بهتر باشد فعلا در رابطه با مسائل مهم بر آن شوی نکنید. اگر بعد از انجام کارهای روزانه زمان تلف شده ای برایتان باقی ماند آن را به فعالیت های ابتکار آمیزی اختصاص دهید که هم باعث آرامش روحی شما می شوند و هم کاراییتان را زیاد میکنند. امروز با کسی که دوست دارید تا می توانید دیوانه بازی در بیاورید و از ته دل خنده بکنید.

متولدین ماه خرداد (دوقلوها):

امروز امکان می دارد دوستانتان طوری رفتار کنند که انگار برای آزرده نکردن شما موضوع اهمیتی می داری را نادیده گرفته اند. با این حال شما به طور غریزی زمانی دیگران دارند رازی را از شما مخفی می کنند متوجه این مسئله می شوید و اصلا دوست ندارید کسی برایتان نقش بازی کند. متاسفانه در حال حاضر امکان می دارد انگیزه و علت کارهای دیگران را اشتباه استخراج کنید، پس بهتر است به تردیدهای خود اهمیت ندهید. خوب ترین کار این است که به دیگران همان قدر که انتظار دارید با شما به احترام رفتار شود ارج بنهید. برای ول کردن ذهن خودتان از افکار نابسامانی که ذهنتان را پر کرده اند به پیاده روی و هوای تازه بعدازظهر پاییز را استشمام کنید.

متولدین ماه تیر (خرچنگ):

شما از صمیم قلب می خواهید قول و وعیدهای زیادی که تحت فشار قرار گرفته و به دیگران داده اید را عملی کنید. متاسفانه اگر منطقی رفتار نکنید خودتان را در این راه دچار نا امیدی خواهید کرد. موضوع به آن پیچیدگی که مییاندیشید نیست، آنچه که می خواهید تنها با برنامه ریزی و سخت کوشی حاصل خواهد شد. شما می خواهید دل دیگران را به دست بیاورید، اما حقیقت این است که نظر دیگران هیچ اهمیتی ندارد، آنچه اهمیتی می دارد احساسی است که شما نسبت به خودتان دارید، حتی اگر این کار باعث شود دیگران به صورت موقتی از شما دور بشوند. امروز با عشقتان تمام کارهایی که دوست دارید را می توانید به انجام رسانید، بحث فلسفی کنید، خنده بکنید و غذاهای طعم دار بخورید.

متولدین ماه مرداد (شیر):

امروز هیچ محدودیتی برای افکارتان وجود ندارد و می توانید خیلی فراتر از زمان حال بروید. شما می توانید هر کجا که نگاه می کنید فرصت ها و موقعیت های بسیاری را ببینید، اما اگر ببینید در موقعیت دشواری گرفتار شده اید و کسی هم از شما حمایت نمی کند به طرز ناخوشایندی سورپرایز خواهید شد. سعی نکنید با بلوف زدن چالش قبل رویتان را به اتمام برسانید، مخاطرات این کار خیلی بیش از آن چیزی هستند که فکرش را می کنید. امروز مییاندیشید اگر حرفتان برای طرف مقابل دلپذیر نباشد مودبانه تر این است که سکوت کنید. اگر نیت بدی نداشته باشید نقل کردن حقیقت خوب ترین لطفی است که در حق هر کسی می توانید بکنید.

متولدین ماه شهریور (سنبله):

به چشم مییاید که رابطه احساسیتان در حال حاضر دارد نقطه عطفی را به اتمام میرساند و ناگهان مت.جه خواسته هایی می شوید که قبل از این نیازی به آنها حس نکرده بودید و این موضوع شما را معذب کرده است. تفکر آشفته شما امکان می دارد باعث شود که احساس کنید فوریتی در کار است. گمان مبرید که تنها یک راه برای رسیدن به هدفتان وجود دارد و همین حالا باید دست به کار شوید. با انتخاب کردن راه های دیگری که می توانید آزمایش کنید فشاری که احساس می کنید را کم کنید. به مکان این که طوری وانمود کنید که انگار جواب تمام مسائل و معضلات را آگاهی میدارید، دیگران را در جریان تردیدهایتان گذاشته و از آنها تقاضای همفکری کنید.

متولدین مهر (ترازو):

امروز اشتباه در برقراری رابطه قادر هست لحظات خجالت آوری را به وجود بیاورد، به مخصوص اگر نیاز دیگران به آزادی با نیازی که شما به داشتن ثبات احساس می کنید در تعارض باشد. خوشبختانه شما این انرژی و آمادگی را دارید که پروژه کاری جدیدی را شروع کرده و آن را تا پایان ادامه دهید. به ندای قلبتان گوش فرا دهید و خیالتان از این که در راه درست قرار دارید راحت باشد. با این حال حتی اگر در مسیر درست واقع باشید نباید انتظارات خود را بیش از اندازه زیاد بکنید. امروز در روابط عاطفی شما تغییرات مثبتی به وجود خواهد آمد و فرصت این را خواهید داشت که با عشق خود برنامه های مفرح و لذت بخشی داشته باشید.

متولدین آبان (عقرب):

امروز تفکرات شما بیش از این که دقیق و واقع بینانه باشند تحت تأثیر اتفاقات پیرامونتان قرار دارند. شنا کردن در دریای احساسات قادر هست خطرناک باشد، با این حال قادر هست شما را از عمیق ترین خواسته هایتان آگاه کند و اگر آگاهی بدارید که در زندگیتان چه می خواهید با شور و اشتیاق بیشتری به دنبال خوشبختی خواهید بود. به نگرش خود اعتماد داشته باشید و وقت قیمتی بهای خود را با گوش کردن به برنامه هایی که دیگران برایتان دارند هدر نکنید؛ تنها کسی که اهمیتی می دارد خود شما هستید. اگر می توانید برای همین آخر هفته بدون آن که به هیچ کس چیزی بگویید همراه با شریک زندگیتان برنامه یک مسافرت کوتاه را بچینید و از یک آخر هفته فراموش نشدنی صفا بکنید.

متولدین آذر (کمان):

شما باید به وضعیت روحی خود اهمیت داده و بیشتر به مسائل معنوی توجه بکنید. با این حال، توجه کردن به معنویات در حالی که دارید برای رسیدن به اهداف بلند مدت خود تلاش می کنید، به مخصوص با توجه به قضاوت هایی که دیگران از رفتار شما می کنند، کاری دشوار و چالش برانگیز به چشم مییاید. شاید شما حضور داشته باشید در رابطه با عقاید معنوی خود به بحث و مکالمه توجه بکنید و اندیشید که دوستان و اطرافیانتان شما را مورد تشویق و حمایت خود خواهند گذاشت. اما متاسفانه به زبان آوردن باورها و افکارتان نتیجه و تأثیری که انتظار دارید را به همراه نخواهد داشت. این اعتقادات قلبی شما هستند که باید الهام بخش شما باشند، نه قضاوت های دیگران!

متولدین دی (بز):

امروز در وجودتان بین تمایلی که به حفظ شرایط فعلی دارید و میلی عجیب به زیر و زبر کردن همه چیز درگیری ای ایجاد شده اس که باعث می شود افکارتان از حالت معقول و عمل گرا بیرون رفته و بیشتر حالت خیال و رویا به خود بگیرند. با وجود این که تغییرات غیر قابل اجتناب به چشم مییایند، نیازی که به حفظ مهار اوضاع احساس می کنید باعث می شود که از ناشناخته ها وحشت داشته باشید. کافی است هر گاه دیدید دارید تند می روید جلوی خودتان را گرفته و از این که در مسیر درست قرار دارید اطمینان حاصل کنید. نادیده گرفتن علامت هایی که سر راهتان قرار می گیرند قادر هست شما را به مسیر اشتباه بکشاند.

متولدین بهمن (ظرف آب):

شما احساس می کنید که به کمی هیجان نیاز دارید و اعتقاد دارید که کارها و تفکر خلاقانه شما را از این احساس سردرگمی ول کرده و حالتان را بهتر خواهند کرد. اما اگر واقع بینانه بخواهید نگاه کنید موضوع چیز دیگری است. شما به کمی هوای آزاد و تنهایی نیاز دارید تا بتوانید با خودتان اندیشید کدام یک از اهدافتان غیر واقع بینانه هستند و باید از زندگیتان کنار زده شوند. در هر صورت کمی شور و هیجان هیچ ضرری برای هیچ کس ندارد، پس دست از ماجراجویی برندارید. اگر این اواخر فشارهایی که به شما وارد شده رابطه احساسیتان را تحت تأثیر گذاشته است، از صبح زود با خودتان قرار بگذارید که کاری مخصوص برای عشقتان کرده و کم توجهیتان را جبران کنید.

متولدین اسفند (ماهی):

شرایط کیهانی موجود باعث شده اند که امروز رفتار خیلی منطقی و عاقلانه ای نداشته باشید. امکان می دارد قصه های بی سر و ته برای دیگران تعریف کنید و یا برای به دست آوردن تحسین آنها چیزهایی بگویید که از حقیقت فاصله دارند. متاسفانه دروغ های کوچولو و به خیال خودتان مصلحتی قادر هستند معضلات پیچیده ای برای شما بوجود آورند. بهتر است اگر قادر نیستید واقعیت ها را به زبان بیاورید به مکان نقل کردن حرف های بیهوده و از روی بی احتیاطی سکوت کنید. گاهی سکوت خوب ترین و درست ترین جواب است. به مکان این که نگرشی منفی نسبت به دیگران داشته باشید، دید خود را مثبت کنید تا با غافل گیری های دلپذیر مواجه شوید.

–پيشنهادات شما مايه دلگرمى ماست–

نگارنده: رامين ژ.

تازه های فال و طالع بینی در بخش سرگرمی سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

کسی کو بسته زلفت نباشد
««« »»»
چو زلفت درهم و زير و زبر باد

طالع بینی ۲۱ مهر سال ۱۳۹۵

TT / 260 — TP / 15%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال