توقف کشور بریتانیا در منزل اسلوونی


با دیگران به اشتراک بگذارید

توقف انگلیس در خانه اسلوونی

تیم ملی انگلیس در دیداری خارج از خانه از مرحله مقدماتی جام دنیاای ۲۰۱۸، مقابل اسلوونی به تساوی ۰-۰ رضایت دادند.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس توقف انگلیس در خانه اسلوونی

به گزارش “ورزش سه”، شاگردان گرت ساوت گیت در این دیدار اکران چندان نورانی ای پیشنهاد نکردند و در نهایت به تقسیم امتیازات رضایت دادند.

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و این تیم میزبان بود که در دقیقه ۱۰، اولین موقعیت جدی بازی را بوجود آورد اما واکنش به موقع جو هارت، دروازه سه شیرها را نجات داد.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس توقف انگلیس در خانه اسلوونی

پس از این نوبت انگلیسی ها بود تا برای دقایقی بر بازی مسلط شوند و در این بین، تئو والکات جدی ترین موقعیت را روی دروازه حریف بوجود آورد اما ضربه او از بالای دروازه اوبلاک به خارج شد.

خوب تری نسبتی انگلیس در دقایق پایانی نیمه اول ادامه داشت اما این خوب تری منجر به ایجاد موقعیت خطرناکی نشد و در نهایت نیمه اول بدون گل به پایان رسید.

نیمه دوم را اسلوونی طوفانی آغاز کرد و روی دو موقعیت پیاپی، چیزی نمانده بود که دروازه انگلیس را گشاید اما واکنش های تماشایی جو هارت، دروازه انگلیس را بسته نگه داشت.

تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس توقف انگلیس در خانه اسلوونی

پس از سپری شدن دقایق ابتدایی، رفته رفته انگلیسی ها بازی را در اختیار گرفتند اما حملات این تیم به موقعیت مخصوص ای روی دروازه حریف منجر نمی شد و در معدود موقعیت هایی هم این تیم بوجود آورد، بی دقتی در زدن ضربات نهایی، مانع از گشوده شدن دروازه اسلوونی می شد.

در این بین خوب ترین موقعیت در دقیقه ۸۴ نصیب جسی لینگارد شد اما ضربه او را یان اوبلاک با واکنشی تماشایی دفع کرد. در دقایق پایانی بازی هم فشار انگلیسی ها ادامه داشت اما در نهایت قفل دروازه ها گشوده نشد و بازی با تساوی ۰-۰ به پایان رسید.

پيشنهادات شما براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود

گردآورنده: ماندانا ت.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

نيست در شهر نگاری که دل ما ببرد
««« »»»
بختم ار يار شود رختم از اين جا ببرد

توقف کشور بریتانیا در منزل اسلوونی

TT / 48 — TP / 16%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال