پیروزی خانگی کشور آلمان برابر ایرلند شمالی


با دیگران به اشتراک بگذارید

پیروزی خانگی آلمان مقابل ایرلند شمالی

تیم ملی آلمان در سومین دیدارش در مرحله مقدماتی جام دنیاای ۲۰۱۸، کامیاب شد با نتیجه ۲-۰ ایرلند شمالی را غلبه بکند.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس پیروزی خانگی آلمان مقابل ایرلند شمالی

به گزارش “ورزش سه”، شاگردان یواخیم لوو در همان ۲۰ دقیقه ابتدایی دو بار دروازه حریف را گشودند و در نهایت قادر بودند با همان دوگل، به سه امتیاز این دیدار خانگی دست یابند.

ژرمن ها بازی را حمله ای آغاز کردند و در همان دقایق ابتدایی، چندین بار دروازه حریف را به مخاطره انداختند تا اینکه سرانجام در دقیقه ۱۳ قادر بودند به گل برسند. روی یک حرکت هماهنگ بود که پاس توماس مولر به یولیان دراکسلر رسید و او هم با ضربه ای دقیق، دروازه مک گاورن را باز کرد.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس پیروزی خانگی آلمان مقابل ایرلند شمالی

فشار حملات آلمان پس از این گل هم ادامه یافت و در دقیقه ۱۷، سامی خدیرا خوب تری تیمش را دو برابر کرد. روی یک ارسال به دهانه دروازه ایرلند شمالی، متس هوملس توپ را با ضربه سر به برج تیر دوم و مکانی که خدیرا حاضر بود، رساند و او هم به آسانی کار را به پایان رساند.

تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس پیروزی خانگی آلمان مقابل ایرلند شمالی

پس از این گل برای دقایقی تیم مهمان توپ و میدان را در اختیار گرفت اما این شرایط خیلی به طول نینجامید و بار دیگر آلمانی ها بر بازی مسلط شدند.

در دقایق پایانی نیمه اول تیم میزبان قادر میبود بر تعداد گل هایش افزاید اما ضربات بازیکنان این تیم راهی به چهارچوب دروازه حریف نیافت و این نیمه با همان دو گل به پایان رسید.

نیمه دوم را هم آلمانی ها خوب تر آغاز کردند و ماریو گوتزه قادر میبود خیلی زود گل سوم را به ثمر برساند اما ضربه سر او، روی ارسال بواتنگ را مدافع حریف دفع کرد.

دقایقی بعد نوبت کیمیچ بود که روی دروازه ایرلند شمالی خطرساز شود اما این بار هم دخالت بازیکنان مهمان، مانع از گشوده شدن دروازه این تیم شد.

در ادامه و در دقایق پایانی، ضرباهنگ بازی افت زیادی داشت و موقعیت خاصی روی دروازه ها به وجود نیامد و به این ترتیب بازی با همان نتیجه ۲-۰ به پایان رسید.

****براى بالا بردن کيفيت سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد****

نگارش از: آذرخش س.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دلبرا بنده نوازيت که آموخت بگو
««« »»»
که من اين ظن به رقيبان تو هرگز نبرم

پیروزی خانگی کشور آلمان برابر ایرلند شمالی

TT / 65 — TP / 19%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال