t id=”87_4″ style=”background:#ffd700;&#"> t id=”87_4″ style=”background:#ffd700;&#">

تمسک به ولایت فقیه رمز موفقیت ملت ایران است


با دیگران به اشتراک بگذارید

تمسک به ولایت فقیه رمز موفقیت ملت ایران است

خبرگزاری فارس: تمسک به ولایت فقیه رمز موفقیت ملت ایران است

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان خوزستان نقل کرد: ملت ایران با ولایتمداری خود در برابر هر فتنه و تهدیدی ایستادگی‌ خواهد کرد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از < font="">t id=”87_4″ style=”background:#ffd700;”>لنده، حجت الاسلام سید لطف الله سپهر عصر امروز در مهمانی عزاداری تاسوعای حسینی و یادواره شهید علی قلی تزاده در روستای گرداب yle=”background:#ffd700;”>لندهt> با اشاره به نقش و جایگاه شهدا در نظام ایران اظهار کرد: در رابطه با بهسازی و مرمت قبور منزه شهدا در شهرستان لنده بی مهری های زیادی از سوی مسؤولان وجود دارد .

وی با تسلیت ایام محرم و سالروز تاسوعای حسینی اضافه کرد: شهدای انقلاب اسلامی و پاسداری مقدس به حق پیروان راستین اهل بیت(ع) بودند و در راه پاسداری از ولایت و آرمان های انقلاب و اسلام با نثار جان به میدان رزم آمدند.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان خوزستان تصریح کرد: درست است که امروز جنگ ارتشی به پایان رسیده است ولی دشمنان نظام مقدس ایران جنگ فرهنگی و اعتقادی را به راه انداختند تا بر نظام ما تسلط یابند.

سپهر یادآور شد: روزانه بیش از ۵۰ میلیون خبر علیه اندیشه اسلامی و انقلابی و امام و رهبری از سوی دشمنان تولید می شود.

وی خاطرنشان کرد: دشمنان به ماهیت اندیشه امام و رهبری پی برده اند و آگاهی میدارند اندیشه امام و رهبر معظم انقلاب اندیشه ای جهان گستر و برگرفته از اندیشه اسلام و تفکر عاشورایی است.

مسؤول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان خوزستان ادامه داد: بسیاری از اندیشمندان جهان بر این باور هستند که ایران سه بیرق و اندیشه والا را دنبال می کند.

سپهر نقل کرد: اولین بیرق، اندیشه سرخ شهادت طلبی برگرفته از قیام عاشورای حسینی بوده که روحیه ایثار و گذشت و شهادت طلبی ملت ایران نشان از همین فرهنگ دارد.

وی اضافه کرد: دنیا و استکبار دنیاای به این نتیجه رسیده اند که تا وقتی که اندیشه و فرهنگ عاشورای حسینی در میان ملت ایران باشد، یک جوان ایرانی در آب های نیلگون خلیج فارس قادر هست در مقابل یک ناو جنگی تا دندان مسلح بیگانه ایستادگی کرده و از آب و خاک و ناموس خود پاسداری کند.

سپهر ادامه داد: اقتدار امروز ایران اسلامی تمام معادلات جامعه دنیاای را بر هم ریخته چراکه ایران کشور نوپایی بود که با هر ترفندی خواستند جلوی پیشرفت آن را بگیرند اما به برکت خون شهدا و تفکر حسینی قادر نبودند به هدف شوم خود دست یابند.

وی به دومین بیرق و علم ملت ایران اشاره کرد و یادآور شد: بیرق سبز مهدویت و انتظار فرج همان بیرقی است که امید، تحرک و پویایی را به جامعه بخشیده و ثمره قیام عاشورای حسینی بوده است.

مسؤول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان خوزستان تصریح کرد: وقتی در صحرای کربلا فضیلت های امام حسین(ع) را بیان می کردند به این ویژگی مهم اشاره کرده اند.

سپهر اضافه کرد: بیرق سوم، بیرق و علم ولایتمداری بوده که رمز پیروزی در جنگ هشت ساله پاسداری مقدس و دستاوردهای بعد از آن بوده که امروز ایران را به اقتدار و صلابت کنونی منتقل کرده است.

وی ادامه داد: امروز هم نقش مرجعیت و رهبری برگرفته از ایران اسلامی را در فلوجه کشور عراق به درستی می توان دید که به چه صورت در کمتر از ۲۰ روز از دست دشمنان آزاد شد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان خوزستان تصریح کرد: در زمان پیش از انقلاب و طاغوت هم شاهد ولاتیمداری و تبعیت از مراجع مناسب قدر توسط ملت ایران بوده ایم به گونه ای که وقتی مراجع حکم به تحریم تنباکو دادند حتی همسر سلطان نیز اقدام به شکستن قلیان ها می کند یا رئیسعلی دلواری به حکم مراجع در برابر کشورهای استکباری با اقتدار می ایستد.

سپهر با اشاره به ابعاد گسترده قیام عاشورا و تأثیر آن در جوامع اسلامی ادامه داد: به تعبیر روز باید بگوییم آنچه باعث ماندگاری اسلام و انقلاب شده خون سرخ سیدالشهدا است.

وی اظهار کرد: در کرسی عرش الهی امام حسین(ع) به عنوان سفینه نجات نقش بسته و هر ملتی بخواهد در مقابل فتنه های آخرالزمان و اعتقادی بیمه شود باید به این دژ محکم یعنی حسین ابن علی (ع) توسل گاز زد.

مسؤول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان خوزستان اضافه کرد: امروز ولایت فقیه به عنوان دژ مستحکمی است که از نظام و انقلاب و آرمان های اسلام پاسداری می کند و ملت ایران با ولایتمداری خود در برابر هر طوفان، تهدید و خطری خواهد ایستاد.

سپهر در ادامه به صداقت و تمیزی عشایر اشاره کرد و نقل کرد: شهدای مناطق گوناگون استان کهگیلویه و بویراحمد و به خصوص شهرستان لنده از صداقت، صفا و صمیمیت مخصوص ای برخوردار بوده اند و توانستند در زمان پاسداری مقدس به خوبی برای پاسداری از کشور و ناموس خود جانفشانی کنند.

وی به مهر و محبت مردمان شهرستان لنده به اهل بیت(ع) اشاره کرد و اضافه کرد: یکی از راه های قدردانی از پیامبر اسلام(ص) مودت و محبت به اهل بیت(ع) بوده که به حق مردمان این سامان قادر بوده اند آن را به اثبات منتقل بکنند.

سپهر به وضعیت فضای جایزی و شبهات گوناگون اطراف احکام، اعتقادات و باورهای مردمان اشاره و خاطرنشان کرد: خانواده ها باید نظارت خوبی بر رابطه فرزندان جوان خود و فضای جایزی داشته باشند و آگاهی بدارند که این عرصه باعث انحراف ریشه ای در آنان و مؤسسه خانواده ها خواهد شد.

****نظرات شما کاربران عزيز براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود****

نگارش از: آريا خ.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

کرده‌ام توبه به دست صنم باده فروش
««« »»»
که دگر می نخورم بی رخ بزم آرايی

تمسک به ولایت فقیه رمز موفقیت ملت ایران است

TT / 87 — TP / 10%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات